Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11,  U17,  U19,  U8

Počas víkendu nám šťastie neprialo, vyhrala len sedemnástka

1_U19

U19

FC IMAS – TJ Jarovce Bratislava

Výsledok: 1:2

 

Zostava: Jakub Martinovič, Bruno Sirota, Lukáš Kaniansky (C), Matúš Sopko, David Neštrák, Evan Samuel Kilian 55′, Richard Dvoran, Samuel Foltýn, Daniel Šimovčík 84′, Erik Zeman, Damian Madarás 70′

Náhradníci: Alex Bódi 70′, Kristián Bajči, Patrik Brieda, Matej Milata, Hakan Yilmaz 84′, David Martin Turoň 55′

Góly: Damian Madarás 57′

Karty: Daniel Šimovčík 60′

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnešné hodnotenie bude krátke. Zápas sme si prehrali sami. Najslabší zápas v tejto sezóne. Absolútne sme nedodržali nič z taktického plánu. Mysleli sme si, že súper si strelí sám góly a my zápas odchodíme. Takto sa zápasy nevyhrávajú a hlavne, keď nebudeme jazdiť od prvej do poslednej minúty, tak sa ďalej neposunieme. Dnes veľké sklamanie z výkonu, prístupu.”


U17

FC IMAS – FKM Stupava

Výsledok: 3:2

 

Zostava: Viliam Tesár 29′, David Kovár, Michael Rothbauer 47′, Tomáš Zeman, Štefan Gajdoš, Matej Hiadlovsky 71′, Lucas Benkovský (C), Tomáš Harenčár 41′, Samuel Magáth, Samuel Habáň, Jakub Chochol

Náhradníci: Adam Elsaka 71′, Dominik Peceň 41′, Miroslav Toman 47′
, Adam Zámečník 29′

Góly: Jakub Chochol 22′, 38′; Lucas Benkovský 63′

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Opäť a zas sme začali hrozne. Báli sme sa byť my tí, čo budú viesť hru. Súper využil naše dve chyby, dostal sa do vedenia 2:0. Treba povedať, že zaslúžene. Do polovice prvého polčasu súper chcel viac hrať ako my. Boli sme všade neskoro a hlavne v zlých priestoroch. Strelili nám dva góly, ktoré boli po zbytočných taktických a technických nedostatkoch. Do polčasu sme vyrovnali vďaka dvom dobre zahraným útočným štandardným situáciám. V druhom polčase sme boli omnoho viac sebaistí. Kontrovali sme stred poľa, útočili sme viac s viacerými hráčmi. Začali sme viac tvoriť,  jedna z akcií priniesla rozhodujúci gól. Bolo super, že hráči sa nevzdali, aj keď prehrávali 0:2. Po minulo týždňovom výkone je to veľká vzpruha. Hlavne organizácia hry v druhom polčase.”


U11

FC Rohožník – FC IMAS 

Výsledok: 12:0

 

Hodnotenie trénera Múčku:

“Hneď od začiatku nás súper dostal pod tlak a veľmi skoro sme inkasovali 2 góly. Postupom času sme hru vyrovnali, no napriek tomu sme polčas prehrali 4:0. Druhý polčas sme začali dobre, ale žiaľ, prejavila sa vyspelosť súpera a naše individuálne zlyhania ich dostali opäť na koňa. Inkasovali sme ďalšie góly, hlavne v závere sme úplne odišli kondične a aj mentálne. Pozitívne hodnotím viac ako 40 minút čistého času, keď sme s kvalitnejším súperom držali herný krok. Chlapci napredujú a v jarnej časti sa to určite prejaví aj výsledkovo.”


1_U8

U8

OFK Vysoká pri Morave – FC IMAS 

Výsledok: 9:3

 

FC IMAS – TJ Záhoran Jakubov

Výsledok: 4:7

 

FKM Stupava (A) – FC IMAS 

Výsledok: 6:5

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“V sobotu 22.10.22 sme odohrali v Borinke posledné jesenne trojkolo. Prvý zápas proti Vysokej sme od začiatku ťahali za kratší koniec a na súpera sme nestačili. V zápase proti Jakubovu sme výkon zlepšili. Po vyhranom polčase nám v závere došli sily a súper z toho ťažil. Zápas to bol ako remeň, atmosféra fantastická, no chýbala tomu už len čerešnička v podobe troch bodov. V derby proti Stupave bol priebeh veľmi vyrovnaný. V závere chýbali už sily a súper si tesne vedenie udržal. Na to, že chalani hrali všetky zápasy bez striedania, to bol výborný výkon. Tím chválim za bojovnosť a nasadenie, lebo v zápasoch nechali všetko. Teraz sa pustime do zimnej prípravy a na jar sa vrátime silnejší. Ďakujem aj rodičom za podporu a makáme ďalej.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na