Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  IMAS Cup,  U7

Posledný IMAS Cup

Kategória U8 uzavrela v nedeľu sériu IMAS Cup-ov v tejto sezóne

Na turnaji sa zúčastnili a umiestnili družstvá nasledovne: na prvom mieste sa umiestnilo družstvo ŠTK Šamorín, druhé miesto obsadilo družstvo MFK Skalica, na treťom mieste sa umiestnila Vrakuňa, štvrté miesto patrilo domácim gepardom, na piatom mieste sa umiestnila Záhorská Bystrica a posledné skončili Vajnory. Cenu riaditeľa FC IMAS získal za skvelý výkon Sebastián Schwarz.

IMAS-Cup-U8-2020-7

foto: Erika Šarudiová

Ocenenia hráčom a družstvám slávnostne odovzdal primátor mesta Stupava Mgr. Peter Novisedlák, MBA, za čo mu aj touto cestou ďakujeme. 

IMAS-Cup-U8-2020-8

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – MFK Záhorská Bystrica

Výsledok: 9:5

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Prvý zápas sme hrali proti Záhorskej Bystrici. Priebeh zápasu bol ako na hojdačke, ale v závere sme mali viac síl a dotiahli sme zápas do víťazného konca.”

IMAS-Cup-U8-2020-2

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – FK Vajnory

Výsledok: 5:5

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Druhý zápas s Vajnormi od úvodu vyzeral, že ďalšie 3 body budú patriť nám, no súper zlepšil hru, napádal nás pri rozohrávke, z čoho pramenili naše chyby a tie dokázal potrestať gólmi. V závere sme krásnym gólom zachránili aspoň bod.”

IMAS-Cup-U8-2020-1

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – ŠK Vrakuňa Bratislava

Výsledok: 1:5

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Tretí zápas s Vrakuňou nás súper potrestal za nevyužité šance a dal lekciu z efektívnosti. My sme hrali, ale súper dával góly a bral 3 body.”

IMAS-Cup-U8-2020-3

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – ŠTK Šamorín

Výsledok: 7:11

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Ďalší zápas so Šamorínom bol lahôdkou pre oko diváka. Čistá prestrelka s bohatou nádielkou gólov, no pre nás bez bodového zisku.”

IMAS-Cup-U8-2020-6

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – MFK Skalica

Výsledok: 3:8

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Posledný zápas proti Skalici už bolo badať na chalanoch jemné vyčerpanie, keďže sme mali len dvoch hráčov na striedanie a turnaj sa hral takmer bez prestojov. Súper mal viac z hry a aj ich brankár exceloval, čo im zabezpečilo víťazstvo.”

IMAS-Cup-U8-2020-5

foto: Erika Šarudiová

Na záver tréner Ryšánek dodal: “S predvedenou hrou v niektorých okamihoch zápasov som spokojný, ale celkovo musíme viac bojovať a uvedomiť si, že keď som na ihrisku, tak mám 100% nasadenie. Turnaj bol parádny, ďakujem rodičom a trénerom za podporu a pomoc a makáme ďalej.”

IMAS-Cup-U8-2020-9

error

Nezabudni nás sledovať aj na