Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Posledný majstrovský zápas jesennej časti sezóny

Hráči U17 zvíťazili nad mužstvom TJ Jarovce Bratislava

Prvý polčas zápasu bol o vzájomných súbojoch. Snaha na oboch stranách nebola pretavená do gólov a tak sa do kabín išlo za stavu 0:0. Prvý gól zápasu strelil Gríger v 45. minúte, čím poslal gepardov do vedenia. V 48. minúte a 54. minúte zvýšil na 3:0 Richter a štvrtý gól pridal opäť Gríger. Gepardi si čisté konto neudržali, v 64. minúte premenil pokutový kop Hlavatý, ktorý v rovnakej minúte dostal žltú kartu.

Po osemdesiatich minútach sa zápas skončil výsledkom 4:1. Hráči U17 si po výkonoch v jesennej časti sezóny zabezpečili druhú priečku v tabuľke, kde na vedúce Malacky strácajú 8 bodov.

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – TJ Jarovce Bratislava

Výsledok: 4:1

Zostava (FC IMAS): Martin Jankovič, Richard Dvoran, Peter Tóth (C), Nino Obert (72´), Jaroslav Richter, Tomáš Magula, Peter Biesik, Marek Kéry (76´), Lukas Gríger, Marek Bilačič (55´), Šimon Marušák (80´)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Šimovčík (76´), David Martin Turoň (´), Dávid Pfundtner, Filip Didek  (55´), Marek Očenáš, Gregor Púchy  (80´)

Góly (FC IMAS): Jaroslav Richter (48´, 54´), Lukas Gríger (45´, 63´)

Zostava (TJ Jarovce Bratislava): Andrej Hrica, Dominik Tomas, Jozef Uhler, Patrik Rybár (55´), Adam Purdek, Šimon Moško, Patrik Hataš, Dušan Hlavatý (C), Matej Janyik, Filip Caban, Marek Škrinár

Náhradníci (TJ Jarovce Bratislava): Lukáš Mulik (55´), Vasil Badalov

Góly (TJ Jarovce Bratislava): Dušan Hlavatý (64´)

Žlté karty (TJ Jarovce Bratislava): Dušan Hlavatý (64´)

Hodnotenie trénera Murára:

„Náš posledný zápas v jesennej časti bol veľmi náročný a pre nás veľmi dôležitý. Už prvý polčas ukázal, že to nebude ľahké, súper hral veľmi dobre, zhusťoval stred ihriska, v osobných súbojoch bol dôraznejší a to nám robilo problémy presadiť sa. V druhom polčase sme zrýchlili hru, zvýšili pohyb a viac hrali po krajoch. Bolo veľmi dôležité streliť prvý gól, aby sa chlapci upokojili a boli sebavedomejší na lopte. Veľmi dobre nám zachytal brankár, ktorý podržal mužstvo v pravých chvíľach. Podpora divákov, rodičov bola výborná, veľká vďaka. Víťazstvo si veľmi ceníme, pretože našim cieľom bol postup medzi prvú štvorku, týmto sme si už v predstihu zabezpečili účasť v play off, ktorá nám minulú sezónu ušla o vlások.“

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

„V poslednom majstrovskom zápase roku 2019 nás čakal ambiciózny súper z Jaroviec. Od začiatku to bol veľmi vyrovnaný zápas. Hostia veľmi dobre prehusťovali stredovú zónu, my sme s tým mali problém, nedokázali sme sa kombinačne presadiť vo finálnej fáze aj z toho dôvodu, že sme nevyužívali kraje ihriska. Celý prvý polčas sa odohrával v stredovej zóne bez streleckých príležitostí z oboch strán. V druhom polčase sme zvýšili pohyb, aktivitu, začali využívať kraje ihriska a úplne sme prebrali kontrolu nad zápasom. Strelili sme štyri góly a zápas s prehľadom dotiahli do víťazného konca. Náš prvý cieľ sme splnili a postúpili do súbojov o majstra. Za dnešný výkon a aj za celú sezónu si chalani zaslúžia pochvalu.“