Posledný zápas jesene

Hráči kategórie U10 zvíťazili nad TJ Záhoran Jakubov

Gepardi z U10 dnes odohrali posledný majstrovský zápas jesennej časti sezóny. Zápas sa začal gólom do našej brány po strele Putíka, na to však o tri minúty neskôr zareagoval Pristach a do kabíny strelil vyrovnávajúci gól. V druhom polčase sa súperovi nepodarilo prekonať brankára gepardov, tí však zvýšili na 2:1 v 27. minúte po strele Danihela a posledný gól zápasu strelil tesne pred koncom zápasu Andreas David. Kategória U10 bude tak zimovať na prvom mieste v tabuľke s 21 bodmi a siedmimi výhrami.

imasU10

U10

FC IMAS – TJ Záhoran Jakubov

Výsledok: 3:1

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Michal Dvoran, Boris Šimkovič, Peter Pristach, Andreas David, Tobiáš Tomeček, Max Jan Jager, Arsen Juriv, Oliver Gerči, Martin Bečka, Mathias Marcus Szalay, Lukáš Szepesi, Martin Šimunič, Michal Kürti, Richard Danihel, Dominik Moravčík

Góly (FC IMAS): Peter Pristach (18´), Andreas David (49´), Richard Danihel (27´)

Zostava (TJ Záhoran Jakubov): Samuel Drkusic, Jakub Beránek, Michal Kodak, Sofia Špesová, Samuel Putík, Peter Drdúl (C), Patrik Polák, Martin Richter, Martin Peller

Góly (TJ Záhoran Jakubov): Samuel Putík (15´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Jsme technicky zdatný mladý team,který počas celého podzimu ukazuje svoje fotbalové zkušenosti,první poločas jsme byli na hřišti dominantní , ale bylo vidět na malých gepardíků jakási nervozita,odskakovali nám míče od nohou,první dotyk s míčem nebyl ideální , nahrávky směrovali do protihráčů  a zbytečně jsme zahušťovali prostor . Několikrát jsme se dostali do zakončení,které jsme zbytečně zbrkle bez přípravy zakončovali a střela šla mimo bránu anebo do brankáře. Soupeř se dostal do vedení díky špatně vyhodnocené situaci při výkopu brankáře soupeře ,obrana odhlavičkovala k směrem k naší bráně,došlo ke střetu našeho beka s utočníkem a kopal se přímý kop na naši bránu. Sluníčko svítilo a náš brankář uviděl míč směrující pod břevno až v poslední chvíli.Naše chlapce tento gól nezlomil a hned po 3 minutách jsme odpověděli gólem Peter Pristach.Do šaten se šlo za stavu 1:1. V šatnách jsme povzbudili naše fotbalisty a bylo vysvětleno,že s takovým mužstvem je to o trpělivosti,o maličkosti a o chybách . Byl jsem mile překvapen,když hned po odpískání druhého poločasu jsme v 2 minutě skórovali a náš Riško Danihel se zapsal do listiny střelců v naší kategorii.Hra dostala tempo z naší strany,měli jsme vše pod kontrolou a začali jsme rychle napadat,nenechali jsme volné místo na přihrávku a začali jsme hrát svoji hru.V poslední minutě jsme díky výborným kombinačním fotbalem pojistili výhru na 3:1 ,který zajistil Andreas Dávid.Musím ale tento gól pochválit ze strany našich hráčů,kdy si z pravé strany obrany dostali do útočné fáze a přes středového hráče,který posunul míč do levé strany zajistil výhru a tabulkového lídra v skupině.Velká pochvala TJ Záhoran Jakubov za bojovný výkon,pokud by měli hráče roč.2009 ,který hrají za vyšší kategorii měl by tento zápas jiné parametry,zbytečně taháme děti,které patří do U11 do vyšších kategorií…fotbalisti mají získávat fotbalové zkušenosti pomaly a trpělivě  a pravidelnými a kvalitními tréninkovými jednotkami pod dohledem zkušených tréneru se fotbalově posunou vpřed. Pochvala patří naší kategorií,kteří tvoří výborný kolektiv a mají radost z fotbalu.Jsem patřičně hrdý jako trenér FC IMAS v  této kategorie,za 1/2 rok udělali velký posun a pokrok …každý se fotbalově posunul výše ,jsou disciplinovaný a soustředěný, v kategorii je kvalita hráčů co chtějí hrát atraktivní fotbal pro diváky.”