Archív článkov

Priateľský turnaj v Stupave

Výsledky FC IMAS: 
 
FC IMAS : INTER BA  3:0 (Danihel 1x,Oselský 1x,Gerči 1x)
 
FC IMAS : OŠK Smolenice  11:0 ( Šimkovič 3x,Gramblička 4x,Szalay 1x,Danihel 3x)
 
FC IMAS : NMŠK 1922  2:1 (Oselský 1x,Jager 1x)
 
FC IMAS : ŠK Vrakuňa  0:3
 
Hodnotenie trénera Měšťana:
 
“Naše kategorie U9-U11 od měsíce November trénuje pravidelně v hale Sportparku v Stupave. Rozhodli jsme se na začátku jarních prázdnin uskutečnit turnaj, který vyšel na krásný a mrazivý nedělní den. Pozvání na turnaj potvrdili mužstva: FK INTER Bratislava, ŠK Vrakuňa, NMŠK 1922 a OŠK Smolenice.
 
Naši malý fotbalový talenti vstoupili do turnaje zodpovědně a zodpovědnost nás doprovázela po celý turnaj. Naším cílem je a bude, abychom hráli aktivně  směrem k soupeřově bráně. Počas celého turnaje se nám to dařilo, dostávali jsme góly z řad “jednoduchých”, kdy se potvrdilo heslo “nedáš – dostaneš.” Mně osobně velmi  těší výkon našich fotbalistů, protože být po 3 měsících venku není jednoduché na aklimatizaci, ale kluci žijí fotbalem a jestli hrají v hale či venku, dávají do každého zápasu srdce, nadčení a radost!!!” 
 

 

Hodnotenia turnaja:

“Kvalitne obsadený a zorganizovaný turnaj hodnotím pozitívne.Napriek chladnému počasiu si chlapci slušne zabehali.Aj keď sa nám nepodarilo  vyhrať ani v jednom zápase sme sa snažili musím chlapcov pochváliť za nasadenie. Ešte raz ďakujem za pozvanie na turnaj.” Tréner U9 OŠK Smolenice – Pavol Štibraný. 

“Dňa 24.2. sme sa zúčastnili malého turnaja na pozvanie IMASu v Stupave. Priateľské zápasy piatich tímov sa niesli v dobrej atmosfére, do hry nezasahovali rozhodcovia ani tréneri, deti si určovali tempo hry samé a zápasy sa rýchlo striedali.  Aj napriek chladnejšiemu počasiu bola na ihrisku dobrá nálada a turnaj bol výbornou prípravou pre začínajúcu sa jarnú sezónu.” Trénerka Interu Bratislava – Alexandra Števaňáková

“Turnaj bol veľmi dobrý. Zapadol nám do prípravy a mali sme možnosť zahrať si s družstvami, s ktorými nehráme. Veľmi pekne ďakujeme.” Peter R. – tréner U9 ŠK Vrakuňa

error

Nezabudni nás sledovať aj na