Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11

Prípravka zdolala Veľké Leváre

Hráči U11 vo štvrtok v Levároch zvíťazili 3:11

Našich prípravkárov čakal náročný zápas. Hráči vedeli, že ich súper nenechá len tak ľahko niečo urobiť, napriek tomu sa zápasu chopili už od úvodu a bojovali so súperom aj počasím. Niekoľko pekných akcií a kolektívny výkon vyústili do zisku troch bodov a výsledku 3:11.

3_imas-1

U11

TJ Veľké Leváre – FC IMAS

Výsledok: 3:11

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťa, Martin Šimunič, Oliver Gerči, Max Jan Jager, Tobiáš Tomeček, Michal Kürti, Teodor Brbúch, Lukáš Stankovič, Dominik Moravčík, Nikolas Tomasek, Martin Slávik, Adam Rybnikár, Peter Pristach (C), Michal Dvoran

Góly (FC IMAS): Max Jan Jager (5´, 9´), Tobiáš Tomeček (28´, 37´, 39´), Michal Kürti (26´, 31´), Martin Slávik (16´, 45´), Michal Dvoran (41´, 47´)

Hodnotenie trénera:

“Mladý gepardi dnes vycestovali do městečka Velké Leváre, kde odehráli zatím nejtěžší zápas v této sezóně. Poločas jsme měli plně pod kontrolou, snažili jsme se rychlými kombinačními nahrávkami zaskočit soupeře a to se nám podařilo. Dnes proti nám hrálo počasí, ochladilo se, velmi foukal vítr a při prudkých nahrávkách nám odskakoval míč od nohy. V prvním poločase jsme několikrát udeřili a krásnými myšlenkami, pěknými a přesnými nahrávkami jsme soupeři vstřelili tři góly. Do druhého poločasu šli naši fotbalisti soustředěný a optimisticky naladěný a to se ukázalo hned v úvodu, kdy jsme rychle udeřili několika pěknými góly a snažili se uklidnit naši hru. Soupeř se i za nepříznivý výsledek nevzdal a začal nás velmi rychlo a tvrdo napadat, kdy výsledek byl dvakrát písknutí penalty a gól ze hry, chválím naše mladé gepardíky, kdy soupeř nám dal jednu branku, vzápětí jsme soupeři za krátký čas vrátili 2 či 3 branky za sebou. Naši to zvládli pevnou disciplínou, kolektivností, nenechali se rozhodit a i když dnes nás boleli z kontaktů ze soupeřem nohy a zítra budou modřiny, velmi chválím naši kategorii za velmi pohlednou hru.”