Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Prišli, strelili tri góly a získali tri body

Zverenci trénera U19 zvíťazili rozdielom triedy nad FK Dúbravka

V prvom polčase sa Tóth dostal za obranu súpera a v sedemnástej minúte vsietil gól domácim. V druhom polčase sa ku strelcom zapísal Didek po góle v 55. minúte a druhý gól pridal v 60. minúte po premenenom pokutovom kope. Gepardi tak zvíťazili na pôde súpera a odniesli si domov tri body.

imas

U19

FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 0:3

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič 74′, Peter Tóth (C), Šimon Marušák 61′, Peter Biesik 80′, Filip Didek, Richard Košík, Lukáš Kaniansky, Ivan Druzhkov 82′, Daniel Šimovčík, Filip Tóth

Náhradníci: Branislav Dinko 82′, Maximilián Magáth ‘, David Martin Turoň 80′, Kristián Kobielský 61’

Góly: 17′ Peter Tóth, 55′ Filip Didek, 60′ Filip Didek

Hodnotenie trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme potrebovali 3 body. Pristúpili sme k nemu zodpovedne a od úvodu sme na ihrisku dominovali. Domáci bránili v hlbokom obrannom bloku a tým pádom sme mali sťaženú kombináciu v útočnej zóne. Museli sme byť trpezliví, presní v kombináciách, mať vysokú ponukovú činnosť. Vo veľkej časti zápasu sa nám to darilo, vytvárali sme si strelecké príležitosti. V defenzíve sme boli pozorní, po jednej chybičke sa súper dostal do nájazdu, ale ten brankár Hlobil zlikvidoval. Následne nám vyšla kombinácia a Tóth strelil gól. Polčas skončil 0-1. Druhý polčas pokračoval rovnako, mali sme 80% držanie lopty, trpezlivo sme si kombináciami otvárali obranu súpera, veľmi dobre pracovali kraje ihriska a po dvoch góloch Dideka, jeden z pokutového kopu, sme sa dostali do trojgólového vedenia a definitívne zlomili zápas v náš prospech. Napriek ďalším streleckým pokusom sme už skórovať nedokázali. Ďakujem chalanom za veľmi dobrý výkon a ideme si užiť posledný zápas v jesennej časti v stredu doma s Pezinkom.”