Archív článkov

Prvá prehra v jarnej časti

Kategória U15 prehrala na pôde FC Družstevník Budmerice

Napriek snahe gepardov udržať si čisté konto sa domáci na konci prvého polčasu dostali do vedenia. Z našej strany sa v 35. minúte striedalo – Daniela Deáka nahradil Samuel Kubinec. Ani v druhom polčase sa nám nepodarilo skórovať a tak sa družstvu z Budmeríc podarilo doma zvíťaziť najtesnejším rozdielom.

15imas

ilustračná fotografia

U15

FC Družstevník Budmerice – FC IMAS

Výsledok: 1:0

 

Zostava (FC Družstevník Budmerice): Timotej Gubrický, Martin Miškovič, Alex Pitoňák, Matej Polák (C), Pavel Haršány, Peter Baranyai, Natália Oscitá, Jozef Tomáška, Richard Schwarz, Sebastian Langoš, Ondrej Okuliar (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375069/)

Náhradníci (FC Družstevník Budmerice): Alex Bočkay, Ľubomír Slovák, Dominik Gajdy (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375069/)

Góly (FC Družstevník Budmerice): Alex Pitoňák (33´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375069/)

 

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, David Martin Turoň (57´), Daniel Deák (35´), Denis Maroš, Tomáš Bálent, Daniel Šimovčík, Hugo Morice, Patrik Škereň, Filip Didek, David Drahoš (54´), Adrián Foltýn (C)

Náhradníci (FC IMAS): Samuel Kubinec (35´), Gregor Púchy (57´), Jakub Holec (54´)

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Tento zápas nám absolútne nevyšiel. Nehrali sme dobre. Množstvo nepresných prihrávok, slabý pohyb na ihrisku, vyhýbali sme sa súbojom a riešili herné situácie zlými rozhodnutiami. V celom zápase sme si vytvorili jednu stopercentnú možnosť aj tú sme nevyužili. V druhom polčase súper udrel práve zo situácie, o ktorej sme vedeli, že môže byť najnebezpečnejšia a predsa sme si po dlhom odkope na súperovho najrýchlejšieho hráča nedali pozor, a ten pri úniku sám na brankára skóroval. Súper bojoval o každý centimeter na ihrisku, bránili tvrdo ale férovo. My sme mysleli, že súper sa porazí sám a na tom sme pohoreli. Bohužiaľ, sú aj takéto zápasy, treba dať hlavu hore a naďalej na sebe pracovať.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na