Archív článkov

Prvá výhra dorastencov

U17-tka odohrala zápas s MŠK Iskra Petržalka a zvíťazila vysoko 11:0

Zápas bol plný gólových momentov a výsledok hovorí sám za seba. Úvodom zápasu sa blysol Šimovčík, ktorý poslal gepardov do vedenia v siedmej minúte. Do polčasu strelil Daniel ešte jeden gól a tri pridal Marek Kéry, do kabín sa cez polčas odchádzalo za stavu 5:0. V druhom polčase pridali góly: Nino Obert, Šimon Marušák, Marek Očenáš, David Martin Turoň a Filip Didek. V druhom polčase došlo na strane domácich aj hostí k niekoľkým striedaniam, z domácich odišiel z trávnika Viktor Kocián, Peter Biesik, Adriáan Foltýn, Daniel Šimovčík a Šimon Marušák, ktorých nahradili: Martin Jankovič, Filip Didek, Dávid Pfundtner, Marek Očenáš, Gregor Púchy. 

skzolikmalacky-fcimas-(2)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U17

FC IMAS – MŠK Iskra Petržalka

Výsledok: 11:0 

 

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián (54´), Lukas Gríger (C), Richard Dvoran, Peter Biesik (54´), Marek Kéry, Nino Obert, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík (62´), Adrián Foltýn (54´), Jaroslav Richter, Šimon Marušák (62´)

Náhradníci (FC IMAS): Juraj Leng, Gregor Púchy (62´), Martin Jankovič (54´), Dávid Pfundtner (54´), Filip Didek (54´), Marek Očenáš (62´)
Góly (FC IMAS): Marek Kéry (13´, 20´, 30´), Nino Obert (46´, 64´), David Martin Turoň (78´), Daniel Šimovčík (7´, 16´), Šimon Marušák (49´), Filip Didek (80´), Marek Očenáš (75´)

 

Zostava (MŠK Iskra Petržalka): Bruno Kovár, Adam Titka, Marek Tristan Brna, Richard Kijac (C), Branislav Hlásnik, Richard Košík, Jakub Heteš, Dávid Chalupa (41´), Robert Časnocha, Dejan Kneževič (26´), Matej Vass (62´)

Náhradníci (MŠK Iskra Petržalka): Franco Koller (26´), Adam Gálik (62´), David Fekete (41´), Andrej Juráš

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Po dvoch neúspešných zápasoch na ihriskách súpera sme hrali na domácom ihrisku veľmi dôležitý zápas. Bodovať naplno bola pre nás povinnosť. Celý zápas sme mali vo svojich rukách a dominovali na ihrisku vo všetkých fázach hry. Víťazstvo je veľmi dôležité pre chlapcov aby ich to naštartovalo do ďalších kôl. Už v utorok nás čaká domáci zápas s Dúbravkou tak treba sa dobre pripraviť a potvrdiť víťazstvo.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme potrebovali bodovať naplno po neúspešnom vstupe do sezóny. Od úvodu sme boli na ihrisku dominantným tímom, súpera sme nepustili absolútne k ničomu. Takýto zápas sme potrebovali na zvýšenie sebavedomia, aj keď stále nám chýba ľahkosť z minulej sezóny. Veríme, že dnešný zápas nás opäť naštartuje k oveľa lepším výkonom. Mužstvo na to kvality má, aby hralo o špicu tabuľky.”

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na