Prvý majstrovský zápas

Súťažnú sezónu otvorili včera naši hráči kategórie U13, ktorí vycestovali na 1. kolo do neďalekého Lozorna. Od začiatku zápasu mali Gepardi hru pod kontrolou a do šatní odchádzali za stavu 0:0. Druhý polčas sa nezačal podľa našich predstáv. V 42. minúte sme inkasovali gól, ktorým sa však zápas neskončil. Hráči sa nevzdávali a s vypätím síl pokračovali ďalej. Následne však prišiel pokutový kop, ktorý naša jednotka Richard Hlobil zneškodnil. Koniec zápasu priniesol gól aj nám, ktorý do siete Lozorna strelil Artur Procházka. Prvý majstrovský zápas sa pre FC IMAS skončil remízou.

sk_lozorno_fc_imas

ŠK Lozorno – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava (ŠK Lozorno): Daniel Poncer, Bruno Sirota, Aladár Zeman (C), Alex Vajay, Tomáš Zeman, Sebastián Lazar, Gabriel Galba, Vladimír Martyscak, Adam Hoffmann, Jozef Suchánek, Samuel Brinzík, Slavomír Kováč

Góly (ŠK Lozorno): Jozef Suchánek

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Šimon Zlocha (C), Artur Procházka, David Kovár, Lucas Benkovský, Simon Nedeliak, Jakub Měšťan, Lukáš Zacharias Man, Martin Mlynka

Góly (FC IMAS): Artur Procházka

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas sa hral v peknom prostredí na krásnom ihrisku. Chlapci boli prvýkrát v takejto zostave a na to, že tam boli aj oveľa mladší chlapci, sa s tým popasovali veľmi dobre. Od začiatku zápasu som sa snažil chlapcov nabádať, aby hrali kombinačne a hlavne po zemi. Od úvodnej minúty sa nám to darilo, držali sme loptu a snažili sa prekvapiť súpera jednoduchou hrou hlavne v strede ihriska a krídelných priestoroch. Chlapci sa dokázali popasovať aj s výškovou prevahou súpera a v súbojoch im boli rovnocenní. Po zmene strán nám dochádzali sily a aj keď sme inkasovali, nevzdávali sme sa. Výborným výkonom nás podržal brankár, ktorý zneškodnil pokutový kop. Odmenou za náš výborný výkon v celom zápase nám bol strelený a vyrovnávajúci gól na konečných 1:1. Chlapcov musím pochváliť za bojovný a odpracovaný výkon. Na tréningoch sa chlapci snažia, pracujú na sebe a verím, že tieto výkony budú len rásť. Taktiež sa chcem poďakovať rodičom, ktorí chlapcov povzbudzovali počas celého zápasu a po ukončení zápasu im venovali jeden obrovský potlesk.”