Archív článkov,  INTER Academy IMAS - Slovakia

Prvý OPEN DAY úspešne za nami!

Nie sú to ani dva týždne, odkedy sme spustili INTER Academy IMAS – Slovakia a už máme za sebou prvú akciu!

openday_stupava1(7)14.6.2018 sa na futbalovom ihrisku v Stupave konal OPEN DAY pre hráčov do INTER Academy IMAS – Slovakia. Deti šiestich vekových kategórií sa zúčastnili tréningu pod vedením kvalifikovaných trénerov z FC IMAS, ktorý prebiehal formou stanovíšť zameraných na koordináciu, technické schopnosti a súťaživosť. 

Celý tréning prebiehal v priateľskej atmosfére. Deti mali možnosť ukázať, čo vedia, hravou ale aj súťaživou formou, pretože ako vravia trénerské metódy INTER Academy: “Hráči sa musia prejaviť a môžu to urobiť iba vtedy, ak sa bavia a hrajú atraktívny a útočný futbal.”

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na prvom OPEN DAY zúčastnili a taktiež rodičom, ktorí svoje deti podporujú v športovej aktivite a snažia sa im dopriať to najlepšie.

openday_stupava1(22)

Veríme, že projekt INTER Academy IMAS – Slovakia splní predstavy hráčov, ale aj rodičov, o kvalitnom tréningovom procese a spôsobe “robenia futbalu.” 

Ak sa Vám tréning páčil a aj Vy chcete byť súčasťou tohto veľkolepého projektu, zúčastnite sa ďalšieho OPEN DAY, ktorý sa bude konať 19.6.2018 na futbalovom ihrisku v Marianke.

error

Nezabudni nás sledovať aj na