Archív článkov

Prvý priateľský zápas sme ukončili víťazne!

Naši hráči dnes privítali na futbalovom ihrisku v Marianke svojho prvého súpera ŠK Vrakuňa, s ktorým odohrali priateľský zápas. Už v  desiatej minúte strelil prvý gól za FC IMAS Jaroslav Richter, ku ktorému sa potom pridali strelci Adrián Foltýn, Tomáš Balent, Filip Didek, Ivan Druzhkov, Dávid Drahoš, Richard Dvoran a Tobias Hoffer. Po góloch imasových strelcov za raz zavlnila aj naša sieť a zápas sa tak skončil výsledkom 12:1.

denný camp

FC IMAS – ŠK Vrakuňa

Zostava: Hlobil, Dvoran, Biesik, Zlocha, Richter, Turoň, Foltýn, Druzhkov, Drahoš, Deák, Hoffer

Výsledok: 12:1

Góly: Jaroslav Richter, Adrián Foltýn, 2 Tomáš Balent, 3 Filip Didek, Ivan Druzhkov, 2 Dávid Drahoš, Richard Dvoran, Tobias Hoffer

 

Hodnotenie trénera Měšťana: 

“Mužstvo vstoupilo na zápas disciplinovaně, bez stresu a uvolněně. Hned od prvních minut jsme ukázali soupeři naši kvalitu, přesnost, rychlost, bojovnost a po krásných kombinačních hrách jsme měli stálou střelbu na soupeřovu bránu, kdy v 10. minutě otevřel skóre Jaro Richter. Celou hrací dobu jsme měli hru pod kontrolou, naši fotbalisti si vychutnávali první start pod naší značkou, každý vydal ze sebe jen a jen to nejlepší, za co velmi moc děkujeme, protože hrát v tomto “extremním počasí” není jednoduché, ale všichni to na výbornou zvládly. Vidíme, že s chlapci pracujeme správným směrem na trénincích a samozřejmě jedeme a trénujeme nadále.”

Hodnotenie trénera Holáska: 

“Nastúpili sme na svoj prvý zápas, ako hráči tak aj realizačný tím. Zápas prebiehal počas obrovského tepla. Chalani poctivo zobrali pokyny, ktoré dostali počas prípravy na zápas a snažili sa ich plniť. Zápas sme od začiatku kontrolovali. Nastúpili sme v rozostavení 3-5-2. Od prvej minúty sme sa snažili hrať na množstvo prihrávok a postupným útokom pomocou otáčania ťažiska hry sme sa dostávali do množstva gólových šancí. Pripravili sme si mnoho šancí, no napriek tomu, že sme dali dvanásť gólov, mali sme omnoho viac šancí, ktoré sme nevyužili. Na streleckej úspešnosti budeme musieť popracovať, lebo zahodené šance nás v iných ligových zápasoch môžu mrzieť. Zápas splnil účel keďže bol prvý a hneď víťazný. Verím, že chalanov to nakopne ešte k lepším výkonom v zápasoch.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na