Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Sedemnástka porazila Domino

V zápase strelili zverenci trénera Žilavého tri góly, Domino jeden

V nedeľu sa v Stupave odohral ďalší duel III. ligy mladšieho dorastu.  Už v šiestej minúte strelil gól Maxo Magáth a otvoril tak skóre. Domácim ani hosťom sa nepodarilo v prvom polčase už streliť žiaden gól. Začiatkom druhého polčasu prišlo ku striedaniam na oboch stranách. Po nich sa opäť Maxovi podarilo streliť gól a o šesť minút pridal ďalší Erik Zeman. V závere zápasu sa podarilo aj hosťom prekonať brankára domácich, gepardi si však už body postrážili.

fcimas17

FC IMAS – SDM Domino (B)

Výsledok: 3:1

Zostava: Jakub Martinovič, Filip Tóth (C), Evan Samuel Kilian 59′, Lukáš Kaniansky, Marek Magula 65′, Jakub Drahoš, David Drahoš, Marcus Had, Maximilián Magáth, Erik Zeman, Bruno Sirota 46′

Náhradníci: Hakan Yilmaz, Róbert Galba 46′, Šimon Zlocha 59′, Matej Milata, Samuel Foltýn 65′

Góly: 6′ Maximilián Magáth, 64′ Maximilián Magáth, 70′ Erik Zeman

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Čakal nás náročný zápas čo sa aj potvrdilo, keď bol polčas len 1:0. V kabíne sme si povedali, že ideme hrať náš systém a nebudeme nič meniť. V defenzíve sme hrali zodpovedne, do ničoho sme sa nenaháňali, v kľude sme si kombinovali, otáčali hru, aj keď súper veľmi dobre bránil svoju polovičku ihriska. V 5. minúte sme sa kombinačnou hrou dostali za obranu súpera a Magáth skóroval. V priebehu polčasu sme si ešte vytvorili šance na gól, ale bez úspechu. V druhom polčase sme súpera do ničoho nepustili, dobre sme ich napádali, pri rozohrávke sme boli pri súperovi, ktorý nič nedokázal vymyslieť na našu dobre fungujúcu defenzívu. Výborne zabojoval pri treťom góle Zeman, kde stratil loptu, v zápätí ju získal po dobrom súboji a krásnou strelou zakončil a prekonal veľmi dobre chytajúceho brankára. Musím vyzdvihnúť aj nášho brankára, ktorý mal tiež veľmi dobré zákroky. A opäť tá naša nekoncentrovanosť v 75. minúte, kde sme inkasovali. Bohužiaľ, zápas sa hrá 80. minúte, musíme byť koncentrovaní až do konca. A toto víťazstvo venujeme nášmu trénerkovi a kamarátovi Peťovi Tóthovi k včerajšiemu sobášu.”