Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Sedemnástka prehrala s Modrou

Po výsledku 2:3 si gepardi nepripisujú ďalšie body

Zverenci trénera Žilavého sa chopili vedenia v desiatej minúte. Domáci však do polčasu inkasovali dvakrát a do kabín sa išlo za stavu 1:2. V úvode druhého polčasu strelil vyrovnávajúci gól Zeman, no hostia dokázali zvýšiť. Gepardom sa nepodarilo zápas otočiť vo svoj prospech, a tak si body odniesla Modra.

u17

FC IMAS – FK Slovan Modra

Výsledok: 2:3

Zostava: Matej Milata, Samuel Foltýn, Evan Samuel Kilian, Lukáš Kaniansky, Tomáš Zeman, David Drahoš, Marcus Had, Bruno Sirota, Maximilián Magáth (C), Erik Zeman, Hakan Yilmaz 56′

Náhradníci: Jakub Martinovič 56′

Góly: Hakan Yilmaz 10′, Erik Zeman 42′

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Do zápasu sme nastupovali s tým, že si posledné zápasy užijeme bez tlaku na hráčov, že musia a podobné veci, čo si myslím, že sa aj podarilo, aj keď sme nevyhrali. Hneď na začiatku sme sa ujali vedenia, keď skóroval Yilmaz, ale opäť nedôraz v obrane a inkasovali sme vyrovnávajúci gól. Šance na strelenie gólu boli na obidvoch stranách, ale žiaľ, súperovi sa podarilo minútu pred koncom polčasu skórovať. V druhom polčase sme opäť začali aktívne, kombinovali sme a podarilo sa nám v úvode skórovať Zemanom Erikom. Znovu sme však boli nedôrazní, stratili sme loptu v strede hracieho poľa a inkasovali sme gól. Bohužiaľ, v 65. minúte sa nám zranil Had a zápas sme dohrávali o jedného menej, tak sa nám už so zápasom nepodarilo nič spraviť. Čakajú nás posledné dve kolá, tak dúfam, že si to užijeme naplno.”