Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Sedemnástka zvíťazila na pôde Rače

Domov si odniesla tri body výsledok 2:5

V zápase padol prvý gól po strele Hada v tretej minúte. Na neho nadviazal v šiestej Drahoš a v siedmej skóroval opäť Had. V prvom polčase padol ešte štvrtý gól po strele Zemana a do šatní sa mohlo ísť s pokojom. V druhom polčase sa podarilo domácim streliť dva góly a došlo aj k niekoľkým striedaniam. V závere zápasu sa ešte blysol Marcus Had a pridal tretí gól, ktorým zápas uzavrel.

WhatsApp-Image-2022-05-14-at-09.59.57

U17

FK Rača Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:5

 

Zostava: Matej Milata, Filip Tóth 54′, Samuel Foltýn 70′, Tomáš Zeman 64′, Marek Magula (C), Jakub Drahoš, Marcus Had, David Drahoš, Bruno Sirota, Maximilián Magáth, Erik Zeman

Náhradníci: Hakan Yilmaz 70′, Evan Samuel Kilian 54′, Šimon Zlocha 64′

Góly: 3′ Marcus Had, 6′ David Drahoš, 7′ Marcus Had, 38′ Erik Zeman, 75′ Marcus Had

 

Hodnotenie trénera Žilavého:
“Začali sme veľmi dobre, v 3´ sme sa ujali vedenia po krásnom centri od D. Drahoša, ktorý našiel Marcusa Hada a ten volejom strelil náš úvodný gól. V 6´ chcel D. Drahoš centrovať opäť, ale lopta sa zatočila a skončila v súperovej sieti. Po znova centrovanej lopte v 7´ sme už viedli 3:0. V 38´ prišla chvíľa E. Zemana, keď po peknej kombinácii a super prebratí sme zvýšili na 4:0. Od tohto momentu sme hru už len kontrolovali, aj keď súper znížil na 2:4, ale v 75´ sme pridali piaty gól a víťazstvo bolo naše. Ďakujem borci, makáme ďalej.”

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na