Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Sedemnástka zvládla ďalšie nadstavbové kolo

V zápase s Modrou sa podarilo hráčom streliť dva góly a priniesli si tri body

Zverencov trénera Žilavého privítali na ihrisku v Modre. Zápas však mali po celý čas pod kontrolou a po strelách Magátha sa im podarilo streliť domácim dva góly. Čerešničkou zápasu bol zneškodnený pokutový kop. Tento famózny kúsok sa podaril Milatovi a chalani tak majú ďalšie tri body.

WhatsApp-Image-2022-05-04-at-19.54.34

U17

FC Slovan Modra – FC IMAS

Výsledok: 1:2

 

Zostava: Matej Milata, Filip Tóth (C), Samuel Foltýn, Lukáš Kaniansky 65′, Marek Magula, Jakub Drahoš, Marcus Had,  Ivan Družkov 53′, David Drahoš 79′, Maximilián Magáth, Erik Zeman

Náhradníci: Bruno Sirota 53′, Tomáš Zeman, Hakan Yilmaz 79′, Šimon Zlocha 65′

Góly: Maximilián Magáth 13′, 43′

Žlté karty: Erik Zeman 38′

 

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Vedel som, že nás bude čakať húževnatý a bojovný súper, čo sa aj potvrdilo, ale chlapci bojovali až do konca. Bol to zápas, ktorý sa odohrával viac v strede poľa, bolo to tam prehustené, takže veľa šancí na strelenie gólu nebolo, ale v 13´ nám vyšiel krásny center a Maxo dal úvodný gól. Hru sme mali pod kontrolou, ale v 38´ sme zle reagovali a v pokutovom území sme podrazili domáceho hráča a rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý bravúrne zneškodnil náš brankár Maťko Milata. V druhom polčase sme dali hneď v úvode gól a zápas sme mali pod kontrolou. V závere sme si to trošku zdramatizovali, keď domáci po našej hrúbke v obrane znížili stav na 1:2, ale chalani si to už ustrážili. Všetkým ďakujem, lebo niektorí hráči odohrali za 4 dni 3 ťažké zápasy.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na