Archív článkov

Sobotná výhra starších žiakov

U15-tka zvíťazila nad družstvom OŠK Slovenský Grob. V zápase sa podarilo úvodný gól streliť Jurajovi Mesárošovi už v štvrtej minúte. Štafetu prevzal v 29. minúte David Drahoš a náš posledný gól zápasu padol v 35. minúte. Po polčase prekonal nášho brankára Učeňa hráč súpera Adrian Královič a znížil náskok na 3:1. Následne už prišlo len ku striedaniam na oboch stranách a po záverečnom hvizde sa zápas skončil výsledkom 3:1.

imasu15

U15

FC IMAS – OŠK Slovenský Grob

Výsledok: 3:1

 

Zostava (FC IMAS): Martin Učeň, David Martin Turoň, Denis Maroš, Adrián Foltýn (C), Juraj Mesároš, Šimon Marušák, Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek, David Drahoš (57´), Tobias Hoffer (48´)

Náhradníci (FC IMAS): Šimon Zlocha (48´), Daniel Deák (57´), Richard Hlobil

Góly (FC IMAS): Juraj Mesároš (4´), David Drahoš (29´), Patrik Škereň (35´)

 

Zostava (OŠK Slovenský Grob): Jakub Virlič, Adrian Babčan, Michal Molnár, Jakub Krasňanský, Šimon Štulrajter, Adrian Královič, Patrik Strezenický (57´), Filip Gašparovič (48´), Timotej Tomašovič (C), Roman Šimončič (58´), Matej Adam

Náhradníci (OŠK Slovenský Grob): Gabriel Pinter, Adam Mencák (48´), Tomáš Kuruc (57´), Alex Bagin (58´)

Góly (OŠK Slovenský Grob): Adrian Královič (48´)

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Zápas od prvých minút prebiehal na súperovej polovici, kontrolovali sme loptu. Podstatná vec, čo nám chýbala, bolo otáčanie ťažiska hry. Prvý gól sme vsietili v štvrtej minúte. Hráči si vymenili loptu v strede poľa na jeden dotyk, dostali sa pred bránu a Juraj Mesároš túto famóznu akciu zakončil gólom. Za krátko sa nám podarilo zvýšiť na 2:0 a následne polčasových 3:0. Druhý polčas chalani začali viac otáčať hru, hrali s kľudom na kopačkách. Dalo by sa až povedať, že zápas sa dohrával. Nevyužili sme tri obrovské šance, skóre mohlo byť vyššie no súperov brankár vytiahol vynikajúce zákroky.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na