Archív článkov

Sobotná výhra starších žiakov

U15-tka zvíťazila nad družstvom OŠK Slovenský Grob. V zápase sa podarilo úvodný gól streliť Jurajovi Mesárošovi už v štvrtej minúte. Štafetu prevzal v 29. minúte David Drahoš a náš posledný gól zápasu padol v 35. minúte. Po polčase prekonal nášho brankára Učeňa hráč súpera Adrian Královič a znížil náskok na 3:1. Následne už prišlo len ku striedaniam na oboch stranách a po záverečnom hvizde sa zápas skončil výsledkom 3:1.

imasu15

U15

FC IMAS – OŠK Slovenský Grob

Výsledok: 3:1

 

Zostava (FC IMAS): Martin Učeň, David Martin Turoň, Denis Maroš, Adrián Foltýn (C), Juraj Mesároš, Šimon Marušák, Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek, David Drahoš (57´), Tobias Hoffer (48´)

Náhradníci (FC IMAS): Šimon Zlocha (48´), Daniel Deák (57´), Richard Hlobil

Góly (FC IMAS): Juraj Mesároš (4´), David Drahoš (29´), Patrik Škereň (35´)

 

Zostava (OŠK Slovenský Grob): Jakub Virlič, Adrian Babčan, Michal Molnár, Jakub Krasňanský, Šimon Štulrajter, Adrian Královič, Patrik Strezenický (57´), Filip Gašparovič (48´), Timotej Tomašovič (C), Roman Šimončič (58´), Matej Adam

Náhradníci (OŠK Slovenský Grob): Gabriel Pinter, Adam Mencák (48´), Tomáš Kuruc (57´), Alex Bagin (58´)

Góly (OŠK Slovenský Grob): Adrian Královič (48´)

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Zápas od prvých minút prebiehal na súperovej polovici, kontrolovali sme loptu. Podstatná vec, čo nám chýbala, bolo otáčanie ťažiska hry. Prvý gól sme vsietili v štvrtej minúte. Hráči si vymenili loptu v strede poľa na jeden dotyk, dostali sa pred bránu a Juraj Mesároš túto famóznu akciu zakončil gólom. Za krátko sa nám podarilo zvýšiť na 2:0 a následne polčasových 3:0. Druhý polčas chalani začali viac otáčať hru, hrali s kľudom na kopačkách. Dalo by sa až povedať, že zápas sa dohrával. Nevyužili sme tri obrovské šance, skóre mohlo byť vyššie no súperov brankár vytiahol vynikajúce zákroky.”

Translate »
error

Nezabudni nás sledovať aj na