Archív článkov

Spolu ideme ďalej

 

Milí rodičia, hráči,

pred nami je koniec sezóny, čaká nás prestávka a letná príprava. Keď sme v zime začínali s prípravou, ani vo sne nás nenapadlo, s čím sa stretneme a akým problémom budeme čeliť. Spoločne sme mali absolvovať množstvo nezabudnuteľných zážitkov, stretávať sa na tréningovom procese a spoločne bojovať v modro-čiernych farbách. Namiesto toho sme čelili koronavírusu a riešili množstvo problémov, s ktorými sa šport na Slovensku musel vysporiadať.

Chápeme množstvo problémov, ktoré Vám po koronakríze vznikli, preto sme sa rozhodli, aj vďaka novým investorom, urobiť nasledovný krok.

Od 1.7. klub FC IMAS znižuje mesačné členské príspevky na: 30 € mesačne (kategórie U19-U11) a 20 € mesačne (kategória U8). Hráči U19-U11 platia členský poplatok 12 mesiacov (júl – jún) a hráči U8 platia členský poplatok 10 mesiacov (september – jún).

Ročný poplatok, ktorý sa hradí vždy na jeden kalendárny rok je 200 € za jedného hráča, v prípade dvoch hráčov (súrodencov) je ročný poplatok 200 € (za prvé dieťa) a 100 € (za druhé dieťa).

Napriek všetkým, čím sme si prešli, sme veľmi radi, že sme situáciu zvládli bez zdravotných problémov našich členov. Ďakujeme, že ste boli opatrní a trpezliví, ďakujeme Vám za Vašu podporu, trpezlivosť a spätnú väzbu, ktorú od Vás máme. Sme radi, že sa vieme rozprávať slušne a rozumne riešiť problémy. Chceme spoločne vytvoriť rodinný kolektív a vybudovať silný klub.

Situácia je však ešte stále zlá, čelíme ekonomickej kríze a množstvo klubov nemá dostatok financií na ďalšie fungovanie, čo sa odráža na výške členských príspevkov či redukovaní zamestnancov. Ekonomickým problémom ale čelia aj rodičia, ktorí však stále chcú, aby ich deti neustále športovali a hýbali sa, pretože aj to je jeden z aspektov, ako si môžu posilniť imunitu a možno lepšie zvládať podobné situácie. Zároveň je neodmysliteľnou súčasťou zdravia aj socializácia, ktorá nám počas izolácie tak veľmi chýbala.

Veríme, že spoločnými silami budeme naďalej rozvíjať klub a tvoriť silný #nerazzurri kolektív.

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na