Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Starší aj mladší dorast zvíťazil v poslednom zápase jesene

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky (C), Matúš Sopko 82′, David Neštrák 62′, Evan Samuel Kilian, Richard Dvoran 26′, Samuel Foltýn, Erik Zeman, Alex Bódi 56′, David Martin Turoň, Michal Blatnický 77′

Náhradníci: Damian Madarás 56′, Daniel Šimovčík 26′, Kristián Bajči 62′, Patrik Brieda 82′, Matej Milata, Hakan Yilmaz 77′

Góly: 38′ Daniel Šimovčík, 55′ David Neštrák, 62′ David Neštrák

Karty: 58′ Samuel Foltýn ŽK, 65′ Kristián Bajči ŽK, 67′ Jakub Martinovič ŽK, 75′ Erik Zeman ŽK, 79′ Erik Zeman 2. ŽK -> ČK,

Hodnotenie trénera Tótha:

“Posledný zápas v jesennej časti sme zvládli. Počas celého zápasu sme boli dominantní na lopte, vytvárali si strelecké príležitosti, strelili krásne góly a zápas doviedli do víťazného konca. Chcem sa poďakovať trénerovi Kolarčíkovi za super prácu, chalanom za snahu napredovať v tréningovom aj zápasovom procese. Som spokojný s výkonmi počas jesene, aj s tým, ako si úplne nové mužstvo sadlo herne aj ľudsky.”

1_imasU17

MFK Záhorská Bystrica –  FC IMAS

Výsledok: 0:2

Zostava: Jakub Martinovič 70′, David Kovár 66′, Tomáš Zeman, Matej Hiadlovsky 49′, Michal Blatnický, Lucas Benkovský, Miroslav Toman, Samuel Foltýn (C), Samuel Magáth 63′, Samuel Habáň, Jakub Chochol

Náhradníci: Tomáš Harenčár 63′, Evan Samuel Kilian 66′, David Neštrák 49′, Marián Boldiš 70′

Góly: 62′ David Neštrák

Karty: 65′ David Neštrák ŽK, 67′ Anton Holásek ŽK, 67′ Jakub Chochol ŽK

“Začali sme tak, ako nikdy, už v 30. sekunde sme dali gól na 1:0 rýchlou kombinačnou akciou. Pokračovali sme vo vysokom tempe. Do 25. minúty sme boli veľmi dôrazní a aktívni. Potom nám začalo tempo upadať. Zbytočne sme loptu začali zdvíhať a prestávali hrať rýchlo po zemi. V druhom polčase sme sa snažili zmeniť chyby, ktoré sme robili v konci druhého polčasu. Podarilo sa nám to až posledných 15 minút. V momentoch, keď sme neboli technickí a silní na lopte, sme boli aspoň dostatočne bojovní. Pridali sme druhý gól a ten ukľudnil z našej strany zápas. Treba uznať kvality súpera, ktorý nás dostatočne preveril. No motivácia chalanov bola nastavená správne a to rozhodlo v náš prospech. Skvelý zápas na koniec jesennej časti.”