Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Starší dorast porazil Ružinov, mladší zdolal Lamač

Domáci zápas U19-tky sa skončil 2:1, výsledok v Lamači bol 2:8

Zápas zverencov trénera Tótha ukázal dobré výkony a bojovnosť na oboch stranách. V zápase sa gepardi ujali ako prví vedenia, súperovi sa však podarilo vyrovnať a tak sa do kabín išlo za stavu 1:1. Po prestávke sa ale hráči nevzdali a bojovali o víťazstvo, ktoré napokon dosiahli.

Hladký priebeh mal zápas U17-tky. Súperovi sa brankára Martinoviča podarilo prestreliť len dvakrát, raz z pokutového kopu. Naopak gepardi brankára hostí prestrelili osemkrát a po zápase sme si z Lamača odniesli tri body!

imas-3

U19

FC IMAS – FC Ružinov Bratislava

Výsledok: 2:1

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Peter Tóth 90′, Šimon Marušák 85′, Peter Biesik, Filip Didek 70′, Ivan Druzhkov, Richard Košík 89′, Lukáš Kaniansky

Náhradníci: Kristián Kobielský 70′, David Martin Turoň 89′, Daniel Šimovčík 85′, Branislav Dinko 90′

Góly: Filip Didek 24′, Šimon Marušák 84′

Žlté karty: Marek Bilačič 88′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnes sme privítali nevyspytateľného súpera z Ružinova. Od začiatku to bol bojovný a vyrovnaný zápas. Naším zámerom bolo hostí napádať už pri ich rozohrávke a pokúsiť sa streliť čo najskôr góly. To sa nám, žiaľ, nepodarilo. Súper podal veľmi dobrý výkon, dobre nás napádal, my sme mali problém rozvinúť naše kombinácie. Čo sa týka defenzívy, tam sme pracovali dobre, nepúšťali sme hostí do gólových príležitostí. My sme si vypracovali príležitosti a po jednej z nich prišiel faul v pokutovom území, penalta, ktorú Didek s prehľadom premenil. V závere polčasu mal súper rovnako výhodu pokutového kopu, čo aj využil a polčas skončil remízou. V druhom polčase sme zvýšili dôraz, zlepšili kombináciu, snažili sa zlomiť zápas na našu stranu. Ružinov však veľmi dobre bránil a vypracoval si gólovú príležitosť, ktorú však Hlobil zlikvidoval. Stále to bol otvorený zápas, my sme sa tlačili za gólom a v závere po perfektnej kombinácii sme strelili Marušákom víťazný gól. Záver sme si už skúsene ustrážili a pripísali ďalšie tri dôležité body do tabuľky.”

imas-1

FK Lamač Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:8

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, David Drahoš (C), Marcus Had, Jakub Drahoš, Marek Magula 66′, Róbert Galba 55′, Maximilián Magáth, Šimon Zlocha, Samuel Foltýn

Náhradníci: Daniel Deák 55′, Richard Hlobil 66′

Góly: 7′ Róbert Galba 11′, Maximilián Magáth 12′, Marcus Had 23′, David Drahoš 27′ Marek Magula, 42′ Róbert Galba, 51′ Marcus Had, 56′ Daniel Deák

Hodnotenie trénera Žilavého:

“V zápase sme jasne dominovali vo všetkých fázach. Išla nám kombinačná hra od samého začiatku, čo bolo aj vidieť už v 11. minúte, kde bolo už 0:3. Chlapci si schuti zahrali a verím, že to dokážu aj v najbližších dvoch zápasoch, ktoré nás čakajú. Všetkým ďakujem za peknú nedeľu.”