Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Starší dorast získal cenné tri body

Kategória U19 vyhrala na pôde FC Rohožník

Hráči sa po dlhšej prestávke postavili proti ďalšiemu súperovi z ligy. Tentokrát ich privítalo družstvo FC Rohožník. Zápasu sa zverenci trénera Murára chopili už v úvode, keď strelec Foltýn využil príležitosť a prestrelil brankára domácich v prvej minúte. Ďalší gól do siete domácich pridal Biesik v 32. minúte. Aj v druhom polčase sa našim gepardom darilo premieňať šance. Najprv zvýšil na 0:3 Foltýn, v 65. minúte sa medzi strelcov zapísal Obert a ďalší gól na konečných 0:5 pridal v 74. minúte.

4_imas-1

U19

FC Rohožník – FC IMAS

Výsledok: 0:5

 

Zostava (FC IMAS): Matúš Duban, Peter Biesik (C), Lukas Gríger, Richard Dvoran, Filip Didek, Šimon Marušák, Marek Bilačič, Tomáš Magula (73´), Ivan Druzhkov, Adrián Foltýn, Nino Obert

Náhradníci (FC IMAS): Peter Tóth (73´)

Góly (FC IMAS): Adrián Foltýn (1´,  51´), Nino Obert (65´, 74´), Peter Biesik (32´)

 

Hodnotenie trénera:

“Do dnešného stretnutia sme išli s jasným cieľom bodovať naplno. Keďže sme predošlí hrací víkend nehrali, tak sme mali dostatok času sa dobre pripraviť. Úvod zápasu nám vyšiel perfektne, už v 1. minúte sa nám podarilo ísť do vedenia. Ďalšie minúty boli v našej réžii a snažili sme sa držať loptu pod kontrolou a súpera k ničomu nepustili. Do druhého polčasu sme išli s tým ako do prvého, vysoké napádanie, hrať po krajných vertikálach a presadiť sa individuálne. To sa nám aj darilo, ale v koncovke sme boli nedôrazní. S výsledkom a s predvedenou hrou som veľmi spokojný.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na