Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Starší žiaci si zápas vychutnali, mladší žiaci v prvom zápase prehrali

Kategória U15 vyhrala v prvom majstrovskom zápase na pôde Jaroviec a zápas U13 sa skončil prehrou IMASu

Zápas starších žiakov gólom otvoril Erik Zeman v ôsmej minúte a po ňom sa gólová paráda valila až do 40. minúty, kedy sme súperovi darovali pokutový kop. V ďalšej minúte reagoval Chochol a následne opäť skórovali domáci. Do konca zápasu však gepardi pridali ešte dva góly a zápas sa skončil výsledkom 2:11. Strelci gólov v zápase boli okrem Zemana a Chochola aj Sirota, Benkovský a Štvrtecký.

V zápase U13 sa zápasu chopil súper. Prvé tri góly padli do siete FC IMAS v prvom polčase, ďalšie štyri pridali v druhom. Gól dal súperovi hráč hostí Šimunič, zápas sa teda skončil výsledkom 7:1.

imasU15

TJ Jarovce Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:11

Zostava: Martin Šin, David Kovár (61′), Samuel Foltýn (C), Martin Mlynka (50′), Tomáš Harenčár (42′), Dominik Peceň (36′), Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol

Náhradníci: Samuel Holec (50′), Pavol Zeman (61′), Jakub Měšťan (42′), Patrik Štvrtecký (36′)

Góly: 8′ Erik Zeman, 18′ Erik Zeman, 24′ Bruno Sirota, 28′ Erik Zeman, 32′ Lucas Benkovský 33′ Bruno Sirota, 35′ Erik Zeman, 38′ Patrik Štvrtecký, 41′ Jakub Chochol, 66′ Samuel Foltýn, 70′ Jakub Chochol

“Na začiatku sme si povedali, konečne majstrovský zápas. Tak sme sa k tomu aj postavili. Od začiatku sme boli dominantní. Oproti minulej sezóne sme v systéme zmenili pár vecí. Tie nám, žiaľ, nevychádzali a taktiež ani jedna štandardná situácia. V prvom polčase sme mohli dať okrem strelených gólov možno ďalší 5, keby sme nezahadzovali šance. V druhom polčase sme zvoľnili, prišli aj chyby, ale to nevadí. Veď na nich sa učíme.”

imasU13

Výsledok: 7:1

Zostava: Tomáš Měšťan, Peter Pristach, Michal Dvoran, Matej Chmelík, Max Jan Jager, Marek Jánošík, Michal Kürti (C), Lukáš Szepesi, Martin Šimunič, Tobiáš Tomeček, Dominik Moravčík

Góly: 45′ Martin Šimunič

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“V nedeľu 22.8.2021 o 11:00 sme odohrali zápas v Jarovciach. Začiatok zápasu sme celkom dobre začali, ubránili sme sa trom vyloženým šanciam súpera a musím povedať, že krajní obrancovia si plnili veľmi dobre úlohy, ktoré v prípravnom zápase vôbec neplnili. V útočnej fáze sme začali byť nebezpeční až v polovici prvého polčasu po niekoľkých vyložených šanciach, ktoré si chlapci vytvorili z pekných kombinačných akcií, z čoho som veľmi rád, lebo je vidieť progres. Napokon sme inkasovali ku koncu prvého polčasu, ale chlapci sa nevzdali a zase mali 5-6 vyložených šancí, ktoré nepremenili. Druhý polčas sa niesol v tom istom znení, plno nepremenených šancí na našej strane, čím sa otvárala hra pre súpera, ktorý päťkrát skóroval z brejkových situácií a dovŕšil víťazstvo 7:1. Výkon mužstva hodnotím ako dobrý, veľa individuálnych chýb čo sa týka techniky, taktiky, sily, vytrvalosti a herných činností jednotlivcov, a premieňaní vyložených šancí, ktorých bolo vyše 20. Veľmi pekne sa ukázali nedostatky, na ktorých musíme pracovať v tréningovom procese.”