Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Starší žiaci v posledných zápasoch získali výherné body

Zostava: Martin Šin, David Kovár, Patrik Štvrtecký 60′, Lucas Benkovský, Bruno Sirota 65′, Dominik Peceň 55′, Jakub Chochol, Erik Zeman, Miroslav Toman, Samuel Foltýn (C), Tomáš Zeman

Náhradníci: Martin Mlynka 60′, Tomáš Harenčár 55′, Pavol Zeman 65′, Samuel Holec

Góly: 12′ Jakub Chochol, 25′ Erik Zeman, 68′ Jakub Chochol

Hodnotenie trénera:

“Nevstúpili sme do zápasu vôbec ideálne. Veľký problém nám robil aj terén. Väčšina lôpt nám odskakovala na koleno a vyššie. Okrem toho nám chýbal pohyb, kreativita a drzosť. Všetko sme hrali alibisticky dozadu alebo na jednu stranu. Aktivita bola doslova nulová. V druhom polčase sa hra výrazne zlepšila. Pochopili, že cez súpera, ktorý sa stál v dvoch blokoch s ôsmymi hráčmi musia zvýšiť pohyb, spresniť a zjednodušiť hru. Dostali sme sa do 6-7 vyložených šancí, ale všetky sme spálili. Našťastie sme v druhom polčase pridali ešte jeden gól. Súper nás ohrozoval iba so štandardných situácií, ktoré sme si ustrážili. Hráči si sami uvedomovali a diskutovali rozumne o tom, že hra nebola optimálna. A práve toto je pre mňa najkľúčovejšie z celého zápasu. Rozmýšľajú nad svojou hrou, konaním a chcú sa zlepšovať. Pre ich futbalovú budúcnosť je to veľký posun vpred.”

FC Slovan Modra – FC IMAS

Výsledok: 2:1

Zostava: Martin Šin, David Kovár, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota,
Samuel Habáň 52′, Jakub Chochol, Erik Zeman, Miroslav Toman, Samuel Foltýn (C), Tomáš Zeman

Náhradníci: Tomáš Harenčár 52′, Dominik Peceň

Góly: 35′ Jakub Chochol

nsk

NŠK 1922 Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 1:4

Zostava: Martin Šin, David Kovár, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota 29′, Samuel Habáň, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Samuel Foltýn (C), Tomáš Harenčár, Dominik Peceň 43′

Náhradníci: Martin Mlynka 29′, Jakub Měšťan 43′

Góly: 21′ Bruno Sirota, 38′ Lucas Benkovský, 47′ Lucas Benkovský, 64′ Samuel Habáň

“Nastúpili sme do zápasu v celku oklieštenej zostave. Po poslednej prehre bolo vidno na hráčoch, že podobný výkon nechcú pripustiť. Súper bol dynamický, chcel aktívne na našej polovici brániť. Lopta nám skákala kade-tade. Predsa sme si vytvorili niekoľko gólových šancí. Premenili sme do polčasu len jednu. Ak by sme ich premenili aspoň o 3 viac, bolo by po zápase. Do druhého polčasu prišli dve zranenia, čiže sme opäť museli meniť koncepciu hry. Chalani zápas zvládli hlavne svojou vôľou a súdržnosťou. Som hrdý na nich za aktuálnu polovicu sezóny.”