Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Starší žiaci zdolali NŠK, mladší prehrali

Na domácom ihrisku vyhrala kategória U15 3:1 a kategória U11 prehrala 0:11

Starší žiaci sa v prvom polčase nevedeli dostať do zápasu. Vzpruha prišla po inkasovanom góle. Svoju šancu využil Machovich, Erik Zeman a Pavol Zeman, ktorí sa zapísali medzi strelcov zápasu.

Mladším žiakom sa v zápase proti NŠK nepodarilo gólovo sa presadiť. Súper naopak svoje šance využil a strelil nám jedenásť gólov.

1_imas-6

U15

FC IMAS – NŠK 1922 Bratislava

Výsledok: 3:1

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, David Kovár (54´), Samuel Foltýn, Alexander Machovich, Šimon Zlocha (56´), Filip Tóth (C), Lucas Benkovský, Bruno Sirota (64´), Jakub Chochol, Miroslav Toman, Erik Zeman

Náhradníci (FC IMAS): Tomáš Zeman (54´), Jožko Haramia (56´), Pavol Zeman (64´)

Góly (FC IMAS): Alexander Machovich (66´), Erik Zeman (58´), Pavol Zeman (67´)

 

Hodnotenie trénera:

“Prvý polčas hodnotím z našej strany podpriemerne. Loptu sme v určitých intervaloch kontrovali, ale všetko bolo veľmi pomalé. Po strate lopty sme začali napádať, ale len v dvoch hráčoch. Bola neochota z našej strany behať. Veľmi veľa súbojov sme prehrávali neochotou sa zrážať. Množstvo herných situácií sme vyhodnotili a nakoniec vykonali zle. Zdĺhavo nám trvalo aj otáčanie ťažiska hry. Všetci tieto negatíva spôsobili, že sme sa nedostávali do šancí. Druhý polčas bol do momentu, kedy sme inkasovali gól, rovnaký. Inkasovaný gól nás zobudil. Od toho momentu sme na každej pozícií začali jazdiť. Prinieslo to tri góly a mohli sme pridať ďalšie. Súper predviedol sympatický výkon. Takéto vyrovnané zápasy nás posúvajú ďalej.”


U13

FC IMAS – NŠK 1922 Bratislava

Výsledok: 0:11

Zostava (FC IMAS): Martin Jícha, Jakub Měšťan, Juraj Haramia (C), Arsen Juriv, Siniša Belay, Eva Ševčíková, Lukáš Szepesi, Hugo Michal Šíra, Martin Kyselica, Samuel Holec, Matej Chmelík, Marek Jánošík 

 

Hodnotenie trénera:

“Pred zápasom proti NMŠK sme vedeli, že to bude ťažký zápas, keďže súper bol výškovej prevahy. K dispozícii sme mali až na jedného hráča kompletný káder. Posledný zápas nám ukázal, že sa vieme pobiť o dobrý výsledok, ak bojujeme a plníme veci, ktoré si povieme v šatni. Úvod zápasu proti NMŠK bol veľmi opatrný, chlapci ako keby čakali čo spraví súper. Bohužiaľ, veľmi často sa stáva, že robíme tie isté chyby skoro v každom zápase a tento nebol výnimkou. Opäť po našich chybách súper išiel do vedenia a do polčasu stihol pridať aj ďalšie góly. Chlapcom som cez polčas povedal, že nášmu výkonu chýba bojovnosť, ktorou sme sa prezentovali v poslednom zápase. Povedal som hráčom, že musia vložiť do zápasu srdiečko, snažiť sa a vyvarovať sa chybám. V druhom polčase sa chlapci snažili, ale aj napriek tomu súper strelil ďalšie góly a zaslúžene vyhral. Výsledok je pre nás krutý, musíme pokračovať v tréningovom procese a poctivou prácou ísť ďalej.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na