Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Starší žiaci zdolali Vrakuňu, mladší si body delili

Na domácej pôde ostali po víkende 4 body pre žiakov

Napriek tomu, že tréner Holásek zmenil zostavu, podarilo sa gepardom v úvode zápasu streliť dva góly. Ako však tréner uviedol, do polčasu už nastal útlm. V druhom polčase sa však gepardi prebrali a zápas sa skončil výsledkom 3:1.

Šťastie však opäť chýbalo mladším žiakom. Tí bojovali hneď od začiatku zápasu, nepodarilo sa im však premeniť množstvo šancí. Gól strelil iba Tomeček, súper sa ale na domácich dotiahol a zápas sa skončil remízou 1:1.

FC IMAS – ŠK Vrakuňa Bratislava

Výsledok: 3:1

Zostava: Samuel Holec, David Kovár, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Jakub Chochol, Samuel Foltýn (C), Martin Mlynka 36′, Dominik Peceň 69′, Jakub Měšťan 36′, Tomáš Harenčár

Náhradníci: Tomáš Zeman 36′, Miroslav Toman 36′, Pavol Zeman 69′

Góly: Jakub Chochol 1′, Patrik Štvrtecký 8′, Patrik Štvrtecký 57′

“Vo veľmi pozmenej zostave sme nastúpili proti súperovi, ktorý bol dobre namotivovaný. V prvých desiatich minútach sme dali dva pekné góly po našich klasických kombinačných akciách. Po góloch s nami do polčasu uťalo. Hrali sme nepresne, bez otáčania ťažiska hry. V druhom polčase sme pozmenili taktiku v strede poľa, a to sa ukázalo ako kľúčové. Otvoril sa nám často stred poľa. Boli sme hlavne kľudnejší na lopte. Čo nám, žiaľ, stále chýbalo bol aktívny pohyb. Zápas sme síce vyhrali, ale výkon nebol optimálny. Vieme hrať určite lepšie.”

imasu13

Výsledok: 1:1

Zostava: Tomáš Měšťan, Michal Kürti, Max Jan Jager, Oliver Gerči, Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi (C), Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček, Michal Dvoran, Marek Jánošík

Góly: Tobiáš Tomeček 25′

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“V nedeľu 17.10. U13 FC IMAS odohral zápas proti ŠK Vrakuňa. Do zápasu sme naskočili veľmi dobre, hneď sme prebrali taktovku zápasu a nedovolili sme súperovi sa priblížiť k našej bránke. Nakoľko sme mali v prvom polčase veľa šancí skórovať, tak sa to podarilo iba raz, a to Tobiasovi Tomečkovi v 25. minute zápasu. Dovtedy sme trafili len tri žrde a dve brvná. V druhom polčase sa ukázal aj súper, začal hrať trochu iný futbal, ale chlapci bojovali do konca, aj keď sme neskórovali, ale inkasovali v 50. minúte zápasu. Som s výkonom spokojný, dnes nám chýbalo fakt šťastíčko. Dúfajme, že sa k nám čoskoro prikloní, takže zase remíza 1:1.”