“Tešil ma kolektívny duch družstva!”

U11 a U10 si opäť rozdelili výhru a prehru. Po nedeli tak ostali doma 3 body.

Kategória U10 si predĺžila šnúru prehier. Tentokrát ju vysoko zdolalo družstvo FK Dúbravka počas nedeľného majstrovského zápasu. Po niekoľkých nepremenených šanciach sa stretnutie skončilo výsledkom 0:11.

Z výhry sa však tešila U11-tka. Tá sa chopila zápasu hneď od začiatku, keď už v piatej minúte padol prvý gól po strele Huga Šíru. Súper sa však rýchlo zorientoval a našu sieť rozvlnil v 14. minúte Matúš Hruška. Do polčasu však stihli naši gepardi streliť ešte tri góly, z ktorých jeden si pripísal Simon Oselský, Jakub Měšťan a Hugo Michal Šíra. Rovnaký vývoj mal aj druhý polčas. Najprv prišiel gól do siete súpera, potom do našej a nakoniec prišli tri góly gepardov. V zápase sa podarilo streliť gól každému hráčovi nášho klubu a skončil sa výsledkom 8:2.

imas

U11

FC IMAS – FK Dúbravka

Výsledok: 8:2

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Hugo Michal Šíra, Samuel Foltín, Michal Harmata (C), Boris Šimkovič, Simon Oselský, Arsen Juriv

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (5´, 23´), Jakub Měšťan (18´), Samuel Foltín (36´), Michal Harmata (43´), Boris Šimkovič (30´), Simon Oselský (17´), Arsen Juriv (48´)

Zostava (FK Dúbravka): Matej Andráška, Matej Manczal, Matej Mlynár, Radovan Sirník, David Horvát, Matyáš Frešo, Matúš Hruška, Michaela Melišová, Filip Fojt, Matej Radocha (C), Martin Vojtek, Adam Reľovský

Góly (FK Dúbravka): Matúš Hruška (14´), Matej Radocha (30´)

Hodnotenie trénera Hančíka:

“Odohrali sme majstrovský zápas s FK Dúbravkou. V našej zostave boli aj hráči z mladšej kategórie, keďže všetky kategórie hrali zápas v rovnaký deň. Chalanov som nabádal, aby od začiatku agresívne vleteli do súpera, nevynechali žiadny súboj a dostávali súpera pod tlak v jeho obrannej zóne. Práve aj takáto aktivita bez lopty sa nám vyplácala a dali sme rýchlo dva góly. Potom začali chalani na ihrisku dominovať individuálne či kombinačne a súperovi nedovolili takmer nič. Neustále som ich nabádal, aby hrali dokonca a dali čo najviac gólov. Som veľmi rád, že si každý hráč dal gól, ale hlavne ma tešila spoločná radosť po každom góle a kolektívny duch družstva, na ktorý kladiem veľký dôraz. Iba spoločne ako jedna Inter rodina budeme úspešní.”

U10

Výsledok: 0:12

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Max Jan Jager, Dominik Moravčík, Alex Soós, Richard Danihel, Martin Šimunič, Mathias Marcus Szalay, Alexander Prepík, Martin Bečka

Zostava (FK Dúbravka): Alex Ivan, Mateja Listmajer, Emma Sarah Zuzčáková, Michal Matula, Filip Paiček, Tomas Kolar, Jonáš Gavaľa, Teo Andrés Euell, Kristián Bugár, Peter Miklošovič, Ondrej Balko

Góly (FK Dúbravka): Mateja Listmajer (3´, 8´), Filip Paiček (9´, 20´, 29´), Tomas Kolar (38´), Jonáš Gavaľa (45´), Kristián Bugár (15´, 36´), Peter Miklošovič (31´), Ondrej Balko (29´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Do dnešního ligového zápasu jsme vkročili nervózně a nervozita nás provázela celý zápas. Byli jsme nejistý s loptou i bez lopty, soupeř měl počas celého utkání zápas pod kontrolou. Byl rychlejší, sebevědomější a jednoduchým způsobem se dostával před našeho brankáře, který si dnes doopravdy zachytal. Všem našim fotbalistům děkuji za svoje výkony, nebyl to jednoduchý zápas, museli odběhat celý zápas bez střídaní,velká škoda nevyužitých 100% šancí, kluky by to určitě povzbudilo. Po náročném týdnu a zápasu bereme naše fotbalisty trocha odreagovat na regeneraci do bazénu do InterSporthotela v Stupave, kde si vždy vylepšíme náladu a připravíme se na další zápasy.”