Góly: Tóth 2, Richter

Zostava: JANKOVICS, BILAČIČ, MAGULA, DVORAN, FOLTÝN, BEVELAQUA, PIROHA, DRUZHKOV, RICHTER, TÓTH, OBERT

Striedali: PFUNDTNER, MAROŠ, DIDEK, MARUŠÁK,

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V ďalšom prípravnom zápase sme nastúpili proti kvalitnému súperovi. Prvý polčas zniesol prísne kritériá. Veľmi dobre sme sa pohybovali, ponuková činnosť bola výborná. Kombinácie nám vychádzali a dokázali sme si vytvoriť veľa streleckých a gólových príležitosti. Náš taktický zámer bol hrať na polovici súpera, donútiť ho pressingom k chybám. Potešiteľné je, že chalanom zápas chutil a hrali s chuťou. Polčas skončil 1-0 pre nás. V druhom polčase sme urobili viacero zmien, potrebovali sme vidieť v akcii aj chalanov z U15. Už sme neboli takí kompaktní a súper prebral iniciatívu. V defenzíve sme sa nezabezpečovali, boli sme ďaleko od seba a to kvalitný súper dokázal využiť. Ešte sme sa dokázali vrátiť do zápasu, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo. Stále musíme pracovať na koncentrácii hráčov v každej hernej situácii.”