Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Tóth po zápase: “Od úvodu sme nič nepodcenili!”

Hráči U19 zvíťazili na pôde MŠK Kráľová pri Senci

Hneď od začiatku zápasu gepardi dominovali na ihrisku. To, čo chceli hrať, im vychádzalo a v prvom polčase strelili všetkých päť gólov. V druhom polčase však hra nebola ako v prvom a zápas sa teda skončil výsledkom 1:5, z Kráľovej si priniesli tri body.

imas19

U19

MŠK Kráľová pri Senci – FC IMAS

Výsledok: 1:5

Zostava: Jakub Martinovič, Marek Bilačič (C), Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Peter Tóth, Šimon Marušák 72′, Peter Biesik, Filip Didek, Ivan Druzhkov 58′, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík

Náhradníci: Kristián Kobielský, Branislav Dinko 72′, Richard Košík 58′

Góly: 23′ Peter Tóth, 26′ Ivan Druzhkov, 29′ Peter Tóth, 35′ Šimon Marušák, 37′ Ivan Druzhkov, 64′ Richard Dvoran – vlastný gól

Žlté karty: Marek Bilačič 84′

Hodnotenie trénera Tótha:

“V tomto zápase sme potrebovali potvrdiť 3 body z domáceho zápasu s Dominom. Od úvodu sme nič nepodcenili, našim zámerom bolo napádať súpera už pred ich pokutovým územím, byť aktívni, využívať kraje ihriska. Domácich sme dostali pod tlak naším vysokým pressingom, vytvárali sme si strelecké pozície, dostávali sa do šancí. V defenzíve sme boli pozorní pri nákopoch súpera, nedovolili sme im dostať sa do hry. Podarilo sa nám v prvom polčase po dvoch góloch Tótha a Druzhkova, jedným Marušáka skórovať päťkrát. S prvým polčasom sme boli spokojní. Druhý polčas nie je čo hodnotiť. Začali sme vymýšľať, upustili sme od našeho herného systému, tlačili sme sa stredom ihriska. Zápas sme už len dohrávali. Sme spokojní s výsledkom a tromi bodmi.”