Archív článkov,  Pred zápasom,  Rozhovory,  U19

Tóth pred zápasom: “Očakávam kvalitný zápas z oboch strán!”

V sobotu čaká devätnástku prvý majstrovský zápas jarnej časti! Prinášame Vám krátky rozhovor s hráčmi a trénerom!

20211117_1157290

Tréner Tóth, na sústredení ste sa zameriavali na koncovku ako aj štandardné situácie, ako prebieha tréningový proces tento týždeň?

Tréningový proces prebieha v štandardnom režime. Samozrejme, je už cítiť, že sa konečne blíži majstrovský zápas po dlhej prestávke. V tréningovom procese sa zameriavame na systém hry, zakončenia, finálne fázy. Chlapci sa už nevedia dočkať úvodného hvizdu. Som presvedčený, že na ihrisku nechajú všetko. Máme svoje interné ciele a pôjdeme tvrdo za nimi.

Na poslednom zápase so Šaľou chýbali niektoré opory, budú k dispozícii všetci hráči alebo sú nejaké zdravotné výpadky?

Okrem dlhodobo zraneného Kobielskeho, ktorý by sa mal čoskoro zapojiť do tréningového procesu, by sme mali byť kompletní. Sú tam síce nejaké šrámy, ale to dáme do zápasu do poriadku.

imas-2

S Dunajskou ste sa už v jesennej časti stretli, aký zápas očakávate?

Ťažký, ale taký bude každý jeden v jarnej časti. Už nás nikto nebude brať ako nováčika, sme na špici a každý súper sa bude chcieť na nás vytiahnuť. Chlapcov sme na to pripravovali, budeme sa s tým musieť vyrovnať a byť koncentrovaní celých 90 minút. Dunajskú Lužnú považujem za jedného z najkvalitnejších súperov a očakávam kvalitný zápas z oboch strán, a s úspešným koncom pre nás. Rád by som srdečne pozval rodinných príslušníkov, priateľov, fanúšikov nášho klubu na prvý majstrovský zápas, aby chlapci cítili podporu aj z tribúny.

imas-1

S kapitánskou páskou na ruke odohral zápas s Dunajskou Lužnou v jesennej časti Marek Bilačič. Marek, na jeseň ste s Dunajskou vyhrali 2:3. Ako hodnotíte tohto súpera?

Je to jeden z náročnejších súperov, keď sme boli u nich, bol to ťažký zápas a máme im čo oplácať, teraz máme výhodu, že hráme doma. Máme za sebou dobrú prípravu, tvrdo sme pracovali a cítime sa dobre a sebavedomo, všetci sa už tešíme.

imas-4

Medzi “stálice” v zostave patrí aj Peter Tóth. Peťo, aká je pred jarou nálada v kabíne a aká je silná stránka družstva?

Nálada v kabíne je výborná, nedávno sme sa vrátili zo sústredenia a všetci sme už nabudení a tešíme sa na začiatok jarnej časti. Naša najsilnejšia stránka je určite súdržnosť, keď nám to v zápase aj nejde herne, tak sa zomkneme a makáme jeden za druhého.

imas-5

Ďakujeme a srdečne všetkých pozývame na prvý jarný majstrák!

error

Nezabudni nás sledovať aj na