Archív článkov,  U13,  U15

Tri body z Malaciek

Dvojička U15 a U13 odohrala prvý majstrovský zápas jesennej časti sezóny na pôde Žolíku Malacky

V zápase U15 skórovali ako prví domáci, avšak do vlastnej brány. Následne v sedemnástej minúte zvýšila na 0:2 nová posila Sirota, o dve minúty pridal gól Haramia a následne dva Erik Zeman. Do polčasu prišlo ešte k žltej karte pre domáceho Dinuša a k striedaniu Samka Kiliana za Davida Kovára. V druhom polčase pridal gól opäť Erik Zeman, čím zabezpečil konečný výsledok zápasu 0:7.

Kategória U13 musela bojovať hneď od úvodu. V piatej minúte nám vsietil gól Valent a v desiatej Mihály. Skóre znížil Haramia, no do polčasu sa už gepardom vyrovnať nepodarilo. Napriek šanciam a chceniu sa znížiť nepodarilo ani v druhom polčase, naopak, inkasovali sme dva góly. Konečný výsledok zápasu tak bol 4:1.

WhatsApp-Image-2020-08-16-at-13.50.05

ŠK Žolík Malacky – FC IMAS

Výsledok: 0:7

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Evan Samuel Kilian (32´), Samuel Foltýn, Alexander Machovich (46´), Šimon Zlocha, Filip Tóth (C), Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Jožko Haramia (36´), Patrik Štvrtecký (52´), Erik Zeman

Náhradníci (FC IMAS): Tomáš Zeman (52´), David Kovár (32´), Miroslav Toman (36´), Jakub Chochol (46´)

Góly (FC IMAS): Bruno Sirota (17´), Jožko Haramia (19´), Erik Zeman (22´, 25´, 28´, 60´)

Hodnotenie trénera:

“Začiatok zápasu bol pre nás náročný. Súper zvolil taktiku, s ktorou sme sa do polovice prvého polčasu nevedeli vysporiadať. Napriek tomu sme strelili gól zo štandardnej situácie. Lucas Benkovský poslal fantastickú loptu a súper si ju poslal do vlastnej siete. Ešte chvíľku po góle nám trvalo sa dostať do zápasu, ale prelomili sme to a začali hrať našu hru. Prichádzal jeden krásny gól za druhým. Niektoré boli exkluzívne. Radosť sa pozerať. Do polčasu sme dali 6 gólov. Druhý polčas sa tempo zvoľnilo. Prakticky sme boli 75% času na lopte. Mohli sme pridať ďalších 5 gólov, len sme neboli dostatočne koncentrovaní pri zakončení. No strelili sme aspoň jeden gól. Výsledok je skvelý, hra bola dobrá, no treba naďalej na sebe pracovať a sústrediť sa na ďalší zápas.”

Výsledok:

Zostava (FC IMAS): 2
Jakub Měšťan, Juraj Haramia (C), Arsen Juriv, Siniša Belay, Boris Šimkovič, Martin Mlynka, Lukáš Szepesi, Eva Ševčíková, Martin Šimunič, Oliver Gerči, Michal Kürti, Peter Pristach, Tobiáš Tomeček

Gól (FC IMAS): Juraj Haramia (15´)

Hodnotenie asistenta trénera:

“Prvý zápas v sezóne sme začali aktívne a dostávali sme sa do streleckých pozícií. Mali sme prevahu a vytvárali si naďalej šance. Celý prvý polčas bol v podobnom duchu. Nastrelili sme 2x brvno, spojnicu a niekoľkokrát sme mali nájazdy sami na bránu. Bohužiaľ, sme nedali nedali góly a vo futbale platí, že za zahadzovanie gólových šancí budeš potrestaný a to sa stalo presne nám. Súper nebol lepší. Prvý gól dal špicákom a lopta sa odrazila od hráča, dva ďalšie po viacerých dorážkach a štvrtý gól po odkopnutí lopty. Futbal sa hrá na góly. Oni ich dali, my nie.”