Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Výsledok: 5:8

Góly: Hiadlovský, Benkovský, Sirota, Habáň 2

Zostava: Holec – Štvrtecký, Kovár, Sirota, Harenčár – Peceň, Zámečník, Benkovský – Chochol, Habáň, Toman

Náhradníci: Elsaka, Hiadlovský

“Zápas sme odohrali proti súperovi z vyššej kategórie. Vedeli sme, že budú fyzicky silnejší, rýchlejší, a to sa nám aj potvrdilo. V prvých 10. minútach sme prehrávali 0:3. Celé to bolo spôsobené tým, že sme sa báli. V súboji sme boli namäkko. Každý sme prehrali, rýchlostne sme nestačili, lebo sme si nechávali veľké medzery. Prílišné obavy o to, aby sme niečo nepokazili, sme mali až do 20. minúty. Chytili sme sa pár šancami a začali si veriť. Dostávali sme sa do šancí, no žiadnu nepremenili. Veľké individuálne chyby nás dostali do stavu 0:5 za polčas. V druhom polčase sme sa prestali toľko báť. Boli sme nebezpeční v každej šanci. Kombinačne naša hra stále naberala na kvalite. Vypracovali sme si šance, aj sme ich konečne premenili. No defenzíva bola katastrofálna dnes. Súper veľmi dobre využíval a trestal naše pozičné a taktické chyby. Pri bránení sme boli doslova odovzdaní. Z pohľadu ofenzívy môžem byť proti silnejšiemu a rýchlejšiemu súperovi spokojný. Z pohľadu defenzívy musíme veľmi veľa chýb odstrániť.”