U17 opäť víťazne

Mladší dorastenci zvíťazili nad družstvom FK Dúbravka

Hráčom sa podarilo zápas uchopiť už v úvode. Úvodný gól strelil v druhej minúte Biesik, po ktorom sa medzi strelcov zapísali Tóth a Kéry. Do polčasu sa podarilo domácim znížiť náskok po strele Zukala. V druhom polčase sa už domácim nepodarilo pridať ďalší gól, naopak gepardi pridali ďalšie tri a uzavreli zápas výsledkom 1:6.

imas17

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 1:6

Zostava (FK Dúbravka): Zdenko Majdlen (41´), Martin Peťko, Oliver Drgon, Matúš Csibrei (48´), Matúš Kaliský, Viliam Sojka, Erik Bernhauer (C), Daniel Jamrich, Martin Zukal, Dominik Zaťovič, Filip Marušák

Náhradníci (FK Dúbravka): Lukáš Janky (48´), Adrián Húdek (41´)

Góly (FK Dúbravka): Martin Zukal (14´)

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Richard Dvoran, Peter Biesik, Nino Obert (72´), Jaroslav Richter, Marek Bilačič (66´), Peter Tóth (C), Tomáš Magula, Lukas Gríger (74´), Filip Didek (60´), Marek Kéry (48´)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Šimovčík (48´), Marek Očenáš (60´), Šimon Marušák (66´), Dávid Pfundtner (72´), Juraj Leng (74´)

Góly (FC IMAS): Peter Biesik (2´), Peter Tóth (7´, 43´, 70´), Filip Didek (51´), Marek Kéry (11´)

Hodnotenie trénera Tótha:

„Chlapci k zápasu pristúpili zodpovedne a so srdcom. Hneď v úvode sme strelili úvodný gól a hrali si svoju hru. Domáci bránili v hlbokom bloku na svojej polovici a snažili sa ohrozovať našu bránu z rýchlych brejkov. My sme boli dominantní na lopte, ale v niektorých úsekoch hry sme boli pri kombináciách zbytočne netrpezlivý, nedokázali sme si otvoriť kraje ihriska, z čoho pramenili ľahké straty lôpt. V druhom polčase sme ešte spresnili kombinácie, zvýšili pohyb a dostávali sa do šancí. Musím pochváliť aj súpera, ktorý sa zlepšil oproti predchádzajúcim zápasom a v niektorých pasážach hry nás dokázal vykombinovať. Po minulo týždňovej domácej prehre sme potrebovali dnes bodovať naplno, čo sa nám podarilo. Chlapcom za dnešný výkon musím pogratulovať. Dnes to bolo o srdiečku a oni ho do toho zápasu dali celé.“