Archív článkov

U17 ovládla turnaj v Kalinkove

Kategória U17 dnes ukončila sezónu turnajom v Kalinkove, domov si odniesla prvenstvo!

Hráči U17-tky začali sezónu v nepriaznivom počasí zápasom s FC Ružinov Bratislava, z ktorého si domov odniesli 3 body. Prvý domáci zápas vyhrali nad družstvom TJ Jarovce Bratislava, po ktorom však prišla vlna šiestich prehratých zápasov. Následne prišla v zápasoch s SDM Domino Bratislava a FC Ružinov Bratislava deľba bodov. Od novembra však naša sedemnástka nepodľahla žiadnemu súperovi, čo znamená, že ani v jednom zápase neprišla o plný počet bodov. Po dvoch remízach ukončili hráči jesennú časť sezóny víťazstvom nad Jarovcami.

Výhrou sa taktiež začala ich jarná časť sezóny, kedy vyhrali nad MFK Rusovce 3:1. Následne prišli tri víťazné zápasy, po ktorých si gepardi delili body s družstvom NMŠK 1922 Bratislava a ŠK Šenkvice. Ďalšie cenné výhry prišli po zápasoch s Jarovcami, Ružinovom, Svätým Jurom a Dúbravkou. Predposledný zápas s SDM Domino sa skončil deľbou bodov a v poslednom majstrovskom zápase zdolali gepardi klub FC Slovan Častá.

Najlepší výsledok zápasu bol s družstvom FK Dúbravka, na ihrisku ktorého naša sedemnástka vyhrala 0:9.

Najlepším strelcom spomedzi gepardov sa v lige III. liga MD BFZ (MD3R – U17) stale Peter Tóth s 15 gólmi na konte a Marek Bevelaqua s 12 strelenými gólmi.

IMAS U17

Kategória U17 nakoniec skončila ligu prvenstvom v skupine o umiestnenie. Dnes sa predstavili na turnaji v Kalinkove, kde opäť ukázali skvelé výkony.

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Turnaj v Kalinkove bola bodka, ukončenie našej skvelej sezóny. Chlapci si turnaj užívali a hrali s ľahkosťou. Neporaziteľnosť v celej jarnej časti si chceli predĺžiť a tak sa k tomu turnaju aj postavili. Hrali disciplinovane a predvádzali oku lahodiace akcie, ktoré potešili nielen divákov ale aj samotných hráčov. Individuálne výkony hráčov striedali kolektívnu hru celého mužstva. Strelecky sa presadili ako ofenzívni hráči, tak aj defenzívni. Súhra celého mužstva ukázala pripravenosť hráčov v celej jarnej časti. Chlapci majú 4 týždne voľno a môžu si oddýchnuť a načerpať energiu na novú sezónu.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnešný turnaj v Kalinkove o pohár starostu dostali naši hráči za odmenu. Od prvého zápasu si chalani turnaj užívali a zabávali sa futbalom. Potešili nás trénerov, seba a aj našich fanúšikov peknou hrou a veľa gólmi. Prešli turnaj s ľahkosťou, vyhrali všetky zápasy a zaslúžene turnaj vyhrali. V mene nás trénerov chceme poďakovať hráčom za celú sezónu a hlavne jarnú časť, tá bola z našej excelentná. Bez prehry v rade 12 zápasov, parádna jazda. Sme na správnej ceste.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na