Archív článkov

U17 sa opäť delila o body

Tentokrát nás o časť bodov obralo družstvo ŠK Šenkvice, proti ktorému nastúpili naši dorastenci.

V nedeľnom majstrovskom zápase sa na ihrisku odohrali dva rozdielne polčasy. Prvý so sebou priniesol množstvo súbojov, úspech sa však dostavil na strane súpera. Domáce družstvo ŠK Šenkvice sa do vedenia dostalo na konci druhého polčasu po strele Tomáša Oškera. V druhom polčase sa napriek dominancii našich hráčov podarilo skórovať súperovi v 63. minúte. Náskok však znížil Filip Piroha v 66. minúte následne vyrovnal na konečných 2:2 Peter Tóth.

imasU17

ilustračná fotografia

U17

ŠK Šenkvice – FC IMAS

Výsledok: 2:2

 

Zostava (ŠK Šenkvice): Patrik Vacho, Samuel Machala, Martin Poláček, Tomáš Oškera, Patrik Dvorák, Ondrej Somorovský, Samuel Šutta, Martin Gavorník, Patrik Hájnik (C), Matej Korič

Góly (ŠK Šenkvice): Tomáš Oškera (40´), Patrik Hájnik (63´)

 

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Marek Bilačič, Gregor Púchy, Peter Tóth (C), Dávid Pfundtner, Jaroslav Richter, David Martin Turoň, Tomáš Magula, Juraj Leng, Filip Piroha, Nino Obert

Góly (FC IMAS): Filip Piroha (66´), Peter Tóth (72´)

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Dnešný zápas bol pre nás veľmi náročný. Už príprava na zápas v týždni nám robila vrásky na tvári, pretože bojujeme so zdravotnými problémami hráčov. V samotnej zostave sme museli improvizovať a podaktorí hráči museli hrať na postoch po prvýkrát. V prvom polčase sa skôr bojovalo, ako hralo, veľmi veľa nepresností, nedôslednosť v osobných súbojoch, netakticky sme riešili situácie a strácali zbytočne lopty. Po jednej takej situácii, ktorú sme veľmi zle riešili, sme inkasovali gól do šatne. 1:0. V druhom polčase sa prakticky hralo na jednu bránu – na súperovu. Loptu sme mali pod kontrolou, ale vo finálnej faze sme boli neškodní. Nakoniec prišla jediná strela v druhom polčase na našu bránu a z 30 metrov súper krásne trafil 2:0! Nakoniec sme všetko vrhli do útoku, už nebolo čo stratiť a podarilo sa nám znížiť na 2:1 a o pár minút aj vyrovnať na 2:2. S výsledkom som spokojný, ale s predvedenou hrou nie.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnes sme mali veľký problém s poskladaním základnej jedenástky. Z rôznych dôvodov nám chýbalo 5 hráčov základnej zostavy. Zápas nám absolútne nevyšiel. Hrali sme profesorský futbal, asi sme si mysleli, že súper sa porazí sám. Prvý polčas sme hrali proti silnému vetru. Lopty sme nezmyselne nakopávali, neboli sme dostatočne trpezliví v kombináciách, zbytočne sme lopty vozili, nešli sme do kombinácie. Polčas sme prehrali 0-1. Druhý polčas sme súpera nepustili z vlastnej polovice, ale všetko bolo bez pohybu, tlačili sme sa stredom, kde to bolo prehustené a absolútne sme nevyužívali kraje ihriska. Súper išiel do dvojgólového vedenia ďalekonosnou strelou. Po druhom góle sme zmenili to zostavenie, začali sme hrať konečne po krajoch a z toho sme vyťažili dva góly. Dnešný zápas bol z našej strany asi najhorší v sezóne. Musíme sa vrátiť k nášmu poctivému futbalu, ktorý nám prináša výsledky.”

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na