Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Zostava: Richard Hlobil, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, Šimon Zlocha, David Drahoš (C), Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Erik Zeman, Daniel Deák 65′

Náhradníci: Hakan Yilmaz 65′

Góly: Maximilián Magáth 2′, Lukáš Kaniansky 57′

Hodnotenie trénera:

“Posledný zápas na domácej pôde sme začali veľmi dobre, keď už v druhej minúte zápasu skóroval Magáth. Veľmi dobre sme kombinovali, stále sme sa tlačili do zakončenia, žiaľbohu sa nám aj z vyložených šancí  skórovať nepodarilo, napr. Magáth sám pred prázdnou bránou prekopol, Zeman sám pred brankárom trafil brankára. Hlavné je, že súpera sme do ničoho nepustili, veľmi dobre dnes zahral Kilian na kraji obrany. Do druhého polčasu sme nastúpili si vedenie udržať a pridať ešte dáky ten gól, čo sa nám aj podarilo po krásnom centri D. Drahoša, ktorý krásne našiel nabiehajúceho Kanianského, ktorý hlavou zvýšil naše vedenie na 2:0. Škoda chvíľkového zaváhania a útlmu, ktorý súper využil na strelenie kontaktného gólu, ale chlapci zamakali a vedenie už z rúk nepustili. Ďakujem všetkým zúčastneným za skvelú nedeľu. Hlavne ďakujem hl. usporiadateľovi p. Dvoranovi a zdravotníčke p. Dvoranovej za skvelé manažovanie ich povinnosti počas sezóny.”

WhatsApp-Image-2021-11-07-at-11.37.02

NŠK 1922 Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 1:4

Zostava: Richard Hlobil, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, Šimon Zlocha, David Drahoš (C), Jakub Drahoš 56′, Marek Magula 41′, Róbert Galba 41′, Maximilián Magáth 75′, Erik Zeman, Ivan Druzhkov 64′

Náhradníci: Samuel Foltýn 41′, Daniel Deák 64′, Marcus Had 41′, Bruno Sirota 56′, Hakan Yilmaz 75′

Góly: 1′ David Drahoš, 22′ Ivan Druzhkov, 51′ Maximilián Magáth, 74′ Maximilián Magáth

FC IMAS – MŠK Iskra Petržalka

Výsledok: 3:2

Zostava: Richard Hlobil, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha  56′, David Drahoš (C), Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Erik Zeman 72′

Náhradníci: Daniel Deák 56′, Marcus Had 72′

Góly: Maximilián Magáth 15′, Erik Zeman 20′, Jakub Drahoš 53′

“Zápas, v ktorom sa veľmi ťažko presadzovalo, keď v obrane mal súper až 8 hráčov. Veľmi ťažko sme sa presadzovali v útočnej zóne. Málo sme sa hýbali, zle kombinovali bez súbojov, čo sa aj odzrkadlilo počas prvého polčasu. V prestávke nastal veľký “prievan” v kabíne, ktorý chlapcom evidentne prospel. Začali sme napádať súpera aktívnejšie a začali sme využívať krajných hráčov. Po krásnej akcii a parádnom zakončení J. Drahoša sme sa ujali vedenia, ktoré sme si, chvalabohu, udržali až do konca zápasu. Ďakujem za výkon v druhom polčase a ospravedlňujem sa za výbuch emócií na polčas v kabíne.”

Chalani dostali aj malú pozornosť od spoluhráča Hakana ako “prískočné” a za jeho prvý strelený gól!