Góly: Tóth 3

Zostava: Magula – Bilačič, Dvoran, Griger, Foltýn-Bevelaqua, Piroha, Richter-Kubinec, Marušák, Tóth

Striedal: Pfundtner

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme narazili na veľmi dobre fyzicky disponovaného a dôrazného súpera. Zápas by som rozdelili na dve časti. V prvom polčase sme boli dominantnejší, naša hra mala veľmi dobré fázy. Kombinačne sme sa dokázali presadiť v stredovej zóne, využívali sme nábehy ofenzívnych hráčov za obranu súpera a vytvárali si šance, ktoré strelecky disponovaný Tóth dokázal premeniť. Potešujúce je, že každým zápasom sa zlepšuje otváranie hry od našej brány, chalani sú trpezliví, dokážu si vykombinovať súpera, aj keď sú pod tlakom. Prvý polčas skončil 3-1 pre nás. V druhom polčase súper pritvrdil, začal byť aktívnejší a hrozil zo štandardiek. U nás postupne odchádzal stred poľa, kde mali hostia dosť priestoru na kombináciu. Začalo sa hrať hore, dolu a takticky sme druhý polčas nezvládli. Po hrubých individuálnych chybách sme trikrát inkasovali. Ale to je všetko vec tréningu, kde budeme na týchto veciach pracovať.”