Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

U19-tka zvládla dôležitý zápas, U17-tka remízovala

Zverenci trénera Tótha vyhrali zápas s Malackami 2:1 a mladší dorast si s Interom body rozdelil

Starší dorast odohral kvalitný zápas. Na domácej pôde privítali Malacky a bolo sa na čo pozerať. Bojovnosť sa prejavila na oboch stranách a čakalo sa na prvý gól, ktorý strelili domáci. Malacky sa však dotiahli a zápas sa ešte vystupňoval. Gepardom sa však podarilo premeniť pokutový kop a zápas dotiahnuť do konca výsledkom 2:1.

Kvalitný zápas odohrali aj mladší dorastenci doma s Interom. Rýchly futbal a vzájomné súboje, napokon opäť úvodný gól gepardov. Bohužiaľ, Inter vyrovnal a opäť sa bojovalo o vedenie. Do vedenia sa opäť dostal IMAS a Inter sa musel doťahovať. Tretí gól sa zverencom trénera Žilavého nepodarilo streliť a zápas sa tak skončil remízou.

dorastimas-3

U19

FC IMAS – FC – Žolík Malacky

Výsledok: 2:1

 

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič 90′, Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Peter Tóth (C), Šimon Marušák 90′, Peter Biesik, Filip Didek 64′, Richard Košík, Lukáš Kaniansky, Ivan Druzhkov

Náhradníci: Branislav Dinko 90′, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík 90′, Kristián Kobielský 64′

Góly: Ivan Druzhkov 56′, Peter Tóth 82′

Žlté karty: Marek Bilačič 85′, Adrián Foltýn 62′, Šimon Marušák 89′

dorastimas-5

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnes sme privítali lídra súťaže z Malaciek. Od prvého hvizdu rozhodcu sa hral veľmi kvalitný zápas. Hostia boli viac na lopte, ale my sme veľmi dobre vykrývali nebezpečné priestory. Chalani dodržiavali do bodky náš taktický plán, boli sme aktívni v defenzívnej činnosti, zdravo agresívni v súbojoch. Samozrejme, že sa vyskytli aj chybičky, čo nebezpečný súper dokázal využiť na vypracovanie gólových príležitostí, ale nás podržal brankár Hlobil. Polčas skončil bez gólov.
V druhom polčase sa ešte tempo vystupňovalo a hral sa nadpriemerný futbal. Vedeli sme, že komu sa podarí streliť prvý gól, tak sa dostane do veľkej výhody. Podarilo sa to nám a po góle Druzhkova sme išli do vedenia. Hostia ešte viac vystupňovali tempo a podarilo sa im vyrovnať. Obe mužstvá išli za víťazstvom. Po faule na Biesika sme dostali výhodu pokutového kopu, ktorý Tóth premenil. Výsledok sme s vypätím všetkých síl dokázali udržať. Rád by som poďakoval súperovi z Malaciek za super zápas a férový prístup. My sme dnes podali vynikajúci bojovný a taktický výkon. Všetci do jedného si zaslúžia absolutórium za dnešný výkon. Po zápase nastala veľká radosť hráčov, trénerov, divákov. To sú momenty, pre ktoré je futbal taký krásny.”

dorastimas-4


dorastimas-2

U17

FC IMAS – FK Inter Bratislava

Výsledok: 2:2

 

Zostava: Richard Hlobil, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, David Drahoš (C), Marcus Had, Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Šimon Zlocha, Erik Zeman

Náhradníci: Daniel Deák

Góly: Maximilián Magáth 3′, Marek Magula 14′

 

Hodnotenie trénera Žilavého:

“V súťaži sa stretli podľa môjho názoru dva najlepšie tímy, čo bolo aj na ihrisku vidno, súperi si nedarovali ani milimeter hracej plochy. Bol to rýchly a kombinačný futbal. Hneď v úvode po peknej akcii sme sa ujali vedenia, ale dlho sme ho neudržali a po maličkej chybe v obrane, keď sme zle odvrátili loptu z nášho pokutového územia, súper vyrovnal. Stale sme veľmi dobre kombinovali, čo nám prinieslo ďalší gól do siete súpera, čo nám opäť nevydržalo a súper znova veľmi rýchlo vyrovnal. V druhom polčase sme stále hrali kombinačný futbal, ale, žiaľ, gól sa nám už streliť nepodarilo. Z môjho pohľadu si myslím, že remíza bola zaslúžená, všetci hráči išli na dno svojich síl, za čo im patrí veľká vďaka a bojujeme ďalej.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na