Archív článkov,  Hodnotenia zápasov

U19tka odohrala posledný zápas v jesennej časti sezóny

Zverenci trénera Tótha zvíťazili nad Pezinkom

Posledný zápas jesennej časti sezóny bol dohrávkou zápasu s Pezinkom. Zápas bol veľmi zaujímavý, šance mal v prvom polčase súper 100%, ale našťastie ich nepremenil. Množstvo súbojov nakoniec nevyústilo do žiadneho gólu v prvom polčase. V druhom sa však blysol Kaniansky a prekonal brankára súpera. Súper ani v druhom polčase svoje šance nevyužil a zápas sa tak skončil víťazstvom gepardov.

imas

U19

FC IMAS – PŠC Pezinok

Výsledok: 1:0

20211117_115547

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Peter Tóth, Šimon Marušák, Filip Didek 66′, Richard Košík, Lukáš Kaniansky, Ivan Druzhkov, Filip Tóth, David Martin Turoň, Kristián Kobielský 87′

Hodnotenie trénera Tótha (prepis nahrávky):

“Dnes sme narazili na veľmi disponovaného a kvalitného súpera z Pezinka. Chalanov sme upozorňovali od začiatku, že to nebude ľahký zápas, je to posledný zápas jesennej časti a boli by sme radi, keby sme ho zvládli za tri body. Súper nás prekvapil veľmi svojou aktívnou hrou, s čím sme sa chvíľku nedokázali vysporiadať, ale chalanom patrí veľká česť, že zabrali a bol to veľmi vyrovnaný zápas z jednej aj z druhej strany, kde súper si v prvom polčase vypracoval viac gólových príležitostí, ale chvalabohu ich nepremenil. Do polčasu bol stav 0:0.

V druhom polčase sme trochu zvýšili takú zdravú agresivitu, viac sme sa pohybovali, viac sme ich napádali a hneď v úvode polčasu sme sa dostali do vedenia. Následne na to súper trošku prevzal iniciatívu, dokázal nás zatlačiť, vypracoval si gólové príležitosti, ktoré nedokázal premeniť a tým pádom bol stále stav 1:0. Čím viac sa blížil koniec zápasu, tým to bolo trochu agresívnejšie z jednej aj z druhej strany, ale tak zdravo, neboli tam nejaké zákerné fauly a my sme veľmi radi, že sme tento zápas dokázali zvládnuť, pretože Pezinok u nás predviedol jeden veľmi kvalitný výkon, dá sa povedať, že jeden z najlepších súperov, ktorý u nás hral.

Chcem sa poďakovať chalanom nielen za tento zápas, ale komplet za celú jesennú sezónu, lebo bola to veľká jazda a ako nováčik súťaže sme sa dokázali umiestniť zatiaľ na druhom mieste. V zime ideme pracovať v pokoji a pripraviť sa na ďalšiu časť sezóny.

Ešte raz veľká vďaka či už je to majiteľom klubu za to, že nám dali, respektíve vytvorili podmienky, v ktorých môžeme nerušene pracovať. Určite Vladovi Žilavému chcem poďakovať  nielen za to, ako mi pomáhal pri devätnástke, ale aj pri tej ťažkej situácii, ktorá nastala po odchode pána Měšťana, takže veľká vďaka ešte raz chalanom, ktorí na ihrisku v každom zápase, aj keď niektoré nám nevyšli, odovzdali všetko, majiteľom klubu, realizačnému tímu a ideme si oddýchnuť a od januára tvrdo pracovať.”