Archív článkov

U7 zvíťazila v prvých súťažných stretnutiach

Naši najmenší gepardíci vyhrali všetky tri majstrovské zápasy v rámci miniturnaja

V aktuálnom súťažnom ročníku sa do súťažných stretnutí zapojila aj naša najmenšia kategória, ktorá sa prihlásila do súťaže BFZ – PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ). V rámci tejto súťaže sa na pôde každého družstva v skupine odohrá miniturnaj systémom každý s každým. Súťaž sa tento rok odštartovala miniturnajom v Stupave, kde sme privítali družstvá ŠK Závod,  TJ Záhoran Kostolište a FK Studienka.

Hráči U7 ukázali, že aj keď začali prípravu len necelé dva týždne pred súťažou, disponujú kvalitou, ktorú preukázali v týchto stretnutiach. Hráčom nechýbala chuť hrať a hru si užívali na 100%. 

Dúfame, že im tento entuziazmus vydrží počas celej súťaže a budú spoločne tvoriť skvelý kolektív. 

Zároveň patrí veľká vďaka rodičom, ktorí svoje deti podporujú v rozvíjaní ich športovej entity, nájdu si čas aj počas víkendov, povzbudzujú svoje deti z tribúny a nevyvíjajú na nich tlak napomínaním pri ihrisku.

fcimasu7

Foto: Erika Šarudiová

U7

Zostava: Tobias Dávid (C), Matej Danihel, Richard Vargončík, Martin Slávik, Viktor Gerči, Richard Danihel, Adam Rybnikár, Maxim Melounek, Teodor Brbúch


FC IMAS – ŠK Závod

Výsledok: 8:4

Góly (FC IMAS): Richard Danihel (2´, 4´, 7´, 24´, 25´, 28´, 30´), Adam Rybnikár (20´)


FC IMAS – TJ Záhoran Kostolište

Výsledok: 3:0

  • kontumovaný zápas

FC IMAS – FK Studienka

Výsledok: 10:5

Góly (FC IMAS): Richard Danihel (2´, 6´, 8´, 11´, 14´, 21´), Adam Rybnikár (5´, 11´), Maxim Melounek (4´, 28´)Hodnotenie trénera Ryšánka:

V sobotu (14.09.2019) sme s našimi najmladšími hostili prvé kolo miniligy, v ktorom sme si zmerali sily s tímami ŠK Závod, TJ Záhoran Kostolište a FK Studienka. Prvý zápas sme hrali s ŠK Závod a bol to veľmi vyrovnaný boj. Po polčase v náš prospech (3:1) súper zabral a hneď na začiatku druhého polčasu vyrovnal dvomi rýchlymi gólmi. Našich chlapcov to ale nerozhodilo a zlepšeným výkonom sme zápas dotiahli do víťazného konca v pomere 8:4.

Druhý zápas sme mali hrať s TJ Záhoran Kostolište. Súper sa dostavil s nedostatočným počtom hráčov a po prvom zápase v oslabení radšej nepokračovali a tak sme brali body po kontumácii.

Posledný zápas sme nastúpili proti FK Studienka. Od začiatku sme súpera k ničomu nepustili a bol to ťah na jednu bránku, teda až na penaltu súpera po našej ruke v tesnej blízkosti brány. Polčas sme vyhrali 8:1. Chalani sa zrejme uspokojili s výsledkom a poľavili. Súper to naopak nevzdal a v druhom polčase bol lepším tímom. Nakoniec sa žiadna dráma nekonala a dotiahli sme zápas do víťazného konca s výsledkom 10:5.

S výkonom mužstva som spokojný a chalanom ďakujem, samozrejme, aj rodičom za podporu.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na