Archív článkov,  Fotogaléria,  Hodnotenia zápasov,  U19

V poslednom zápase si dorastenci vychutnali hru

Okrem toho, že týmto zápasom uzavreli sezónu sa výhrou aj rozlúčili s dvoma členmi kádra

V zápase sa prvého gólu chytili hostia v sedemnástej minúte, na čo domáci gepardi reagovali dvoma gólmi v prvom polčase. V druhom polčase hostia pridali dva góly, pričom domácim sa podarilo streliť štyri. Medzi strelcov gólov sa zapísali aj naši končiaci dorastenci – Peťo Tóth a Marek Bilačič. Našim končiacim dorastencom v mene celého klubu aj touto cestou ďakujeme za všetko, čo klubu priniesli. 

6bbd788b-4ab0-409b-bc27-08566bab5b28

U19

FC IMAS – OFK Dunajská Lužná

Výsledok: 6:3

 

Zostava: Richard Hlobil, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Marek Bilačič (C), Filip Didek, Peter Tóth, Erik Zeman, David Martin Turoň, Ivan Družkov, Šimon Marušák, Daniel Šimovčík 77′

Náhradníci: Adrián Foltýn, Matej Milata, David Drahoš, Kristián Kobielský 77′, Evan Samuel Kilian, Jakub Drahoš

Góly: Filip Didek 23′, Peter Tóth 34′, Filip Didek 47′, Marek Bilačič 57′, Filip Didek 75′, Kristián Kobielský 84′

Žlté karty: Daniel Šimovčík 75′

WhatsApp-Image-2022-06-23-at-08.14.57

Hodnotenie trénera Tótha:

“Posledný zápas sezóny, posledný zápas troch borcov Tótha, Bilačiča, Biesika, ktorí končia v dorasteneckej kategórii. Dnes bolo radosť sa pozerať na chlapcov. Futbal ich vyslovene bavil. Pekné kombinácie, krásne góly, bojovnosť, srdiečko na ihrisku. Podali sme jeden veľmi dobrý výkon a s chlapcami sa rozlúčili víťazstvom. Veľmi sme si všetci priali, aby sa Bilačič a Tóth rozlúčili s mužstvom gólmi. Podarilo sa. Dnes to bol zápas pre nich a odmenou bol potlesk divákov počas zápasu a hlavne po ňom. Chcem sa poďakovať chlapcom za celú sezónu, rodičom za podporu, bola to pekná jazda. Ďakujem odchádzajúcim chalanom, som presvedčený, že sa presadia aj v mužskom futbale. Boli ťahúňmi celého mužstva, jeho osobnosťami a bolo mi veľkou cťou s nimi pracovať. Prežili sme toho veľa, či sústredenia, zápasy, veľa srandy, ale aj driny. Ostáva veľa krásnych spomienok. Držím Vám palce v ďalšej kariére a tak, ako sme si povedali, naše cesty sa určite ešte stretnú. ĎAKUJEM VÁM!”

error

Nezabudni nás sledovať aj na