Archív článkov

Vianočné želanie

 

Vážení rodičia, milí hráči, priaznivci,

máme pred sebou najkrajšie sviatky roku, a preto si dovoľujeme prihovoriť sa Vám!

Rok 2020 bol pre všetkých veľmi náročný, pandemická situácia nám skrížila plány, čelili sme často meniacim sa opatreniam, a neustále sme dúfali, že to čoskoro skončí. Napriek všetkému zlému, čo nás tento rok stretlo, nám rok 2020 priniesol aj vďaku za momenty, ktoré sme považovali za samozrejmosť. Spoločné chvíle na ihrisku sme si začali viac vážiť, a pochopili sme, akým darom je možnosť byť v kolektíve. Zároveň sme si ešte viac vážili zdravie nás aj ostatných okolo nás. Tešíme sa z maličkostí. Napriek tomu, že nás už unavuje táto situácia, máme pred sebou ešte boj. Veríme však, že spoločnými silami a zodpovednosťou sa nám tento boj podarí vyhrať.  

Vianočné sviatky pre nás vždy veľa znamenali. Pandémia nám ich nesmie pokaziť! Napriek tomu, že sa musíme chrániť, a musíme chrániť aj našich blízkych, snažme sa osláviť Vianoce čo najintenzívnejšie. Poďakujme za všetko dobré, čo sa nám tento rok stalo, a v kruhu našich bublín si užime tieto čarovné sviatky.

Rok 2020 sa blíži ku koncu. Veríme, že rok 2021 bude lepší, ako bol tento, že sa budeme spoločne stretávať, a znovu obnovíme to, čo pandémia prerušila – kontakty, príležitosti a udalosti.

V mene celého klubu Vám želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov a úspešný nový rok 2021!

  

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na