Víťazná odveta

Hráči U17 zvíťazili nad SFC Kalinkovo

V prvom polčase nedostal súper od gepardov žiadnu šancu. V pätnástej minúte otvoril skóre prvým gólom Obert. Na neho nadviazal v 33. minúte Biesik v 36. minúte skóroval opäť Obert a v 37. minúte uzavrel polčas gólom Gríger. V druhom polčase strelil gól na 5:0 opäť Obert a po premenenom pokutovom kope si v zápase pripísal hetrik. Šiesty gól strelil v 62. minúte Aďo Foltýn a posledný gól zápasu si pripísal Richter. Brankára Kociána na hosťom podarilo prekonať len raz v 69. minúte a zápas sa tak skončil výsledkom 7:1.

imas17

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – SFC Kalinkovo

Výsledok: 7:1

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Richard Dvoran, Peter Biesik, Nino Obert (78´), Jaroslav Richter (C), Marek Bilačič (78´), Peter Tóth (65´), Tomáš Magula, Lukas Gríger, Adrián Foltýn (74´), Marek Kéry (69´)

Náhradníci (FC IMAS): Filip Didek (65´), Daniel Šimovčík (74´), Marek Očenáš (69´), Juraj Leng (78´), Gregor Púchy (78´)

Góly (FC IMAS): Peter Biesik (33´), Nino Obert (15´, 36´, 52´), Jaroslav Richter (67´), Lukas Gríger (37´), Adrián Foltýn (62´)

Zostava (SFC Kalinkovo): Dominik Tóth, Oliver Vittek, Matúš Reffek (63´), Jozef Duducz (38´), Jakub Plavnik, Denis Kolínek, Dominik Lichner, Adam Füle (C), Peter Vašš, Sebastián Bognár, Samuel Szeibeczeder

Náhradníci (SFC Kalinkovo): Gabriel Bolf (38´), Marcel Plavnik (63´)

Góly (SFC Kalinkovo): Samuel Szeibeczeder (69´)

Hodnotenie trénera Murára:

“Dnešné stretnutie bolo pre nás veľmi dôležité z pohľadu postavenia v tabuľke. Ak sme chceli držať krok s poprednými mužstvami, potrebovali sme bodovať naplno. Od začiatku sme dominovali na ihrisku. Boli aktívni v strede poľa a hlavne sme vyhrávali osobné súboje, vyvarovali sme sa zbytočným chybám a prakticky už v polčase rozhodli o zápase. V druhom polčase sme opäť boli aktívni smerom dopredu a koncentrovaní v obrane. Súhra obrany so stredom bola veľmi aktívna a vypracovala svojím dôrazom niekoľko skvelých akcií. Ako som vravel, bolo to veľmi dôležité víťazstvo. Chlapci predviedli výborný výkon, za čo im patrí vďaka.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnes nás čakalo jedno z popredných mužstiev sútaže. V rozostavení sme urobili podstatnú zmenu, čo súper neočakával. Od úvodu sme boli aktívni, dôrazní a mali zápas pod kontrolou. Výborne sme sa presúvali do ťažiska hry. V súbojoch sme dominovali, získavali ťažké lopty a boli priamočiari smerom k súperovej bráne. Veľmi dobre nám dnes pracovala stredová formácia, obrana stála na pevných nohách. Do polčasu bolo o zápase rozhodnuté. V druhom polčase sme pokračovali v aktívnej hre, hostí sme nepustili absolútne k ničomu. Dnes chlapci splnili do bodky taktické pokyny a podali vynikajúci výkon.”