Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Víťazstvo nad Rovinkou a Dúbravkou

Hráči z U15 vycestovali na ihrisko klubu Rovinka, kde nad domácimi zvíťazili 1:7, následne na domácom ihrisku privítali FKP Dúbravka, nad ktorým zvíťazili 10:1

imas-nmšk

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U15

TJ Rovinka – FC IMAS

Výsledok: 1:7

 

Góly (FC IMAS): Zeman E. 3, Sirota, Štvrtecký, Toman, Zeman P.

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Prvý zápas po dlhej dobe sme odohrali na ihrisku v Rovinke. Bol to prvý zápas pre chalanov, ktorí vyšli z U13. Spolu aj s novými hráčmi si vyskúšali náš systém po prvýkrát. Prvých dvadsať minút bolo veľmi uponáhľaných z našej strany. Každú loptu sme chceli poslať čo najrýchlejšie dopredu na súperovu bránu. Futbal to bol atraktívny no neudržateľný na celý zápas, hlavne preto, že to bol prvý zápas. Po dvadsiatej minúte sa hra upokojila, hráči dostali individuálne taktické pokyny a tie sa presunuli do hry. Hrali sme rozumnejšie. Žiaľ, veľkých chýb sme sa dopúšťali pri bránení, kedy obrancovia, obzvlášť stopéri, bývali od seba ďaleko rozostúpení. Smerom dopredu sme si vypracovali kvantum šancí, ale len zlomok sme premenili. Na prvý zápas tento zápas môžem hodnotiť pozitívne.”


U15

FC IMAS – FKP Dúbravka

Výsledok: 10:1

 

Góly (FC IMAS): Zeman E. 4, Zeman P., Haramia, Tóth, Tolkačev, Foltýn, Chochol

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Druhý zápas sme odohrali proti súperovi z našej tabuľky. K zápasu sme pristúpili pozitívne. Odstránili sme prvú základnú chybu a to nerozvážnosť. Hru sme od začiatku kontrolovali a hrali s rozvahou. Občas by sme mohli chalanom vytknúť hru na veľa dotykov či pomalšie otáčanie ťažiska hry. No smerom dopredu to bolo kreatívne, no zakončenia sme nie vždy zakončili tak, ako by sme mali. Postupom času sa hra spomaľovala. Súper dal gól z penalty po súhre našich chýb. Góly tešia, samozrejme, aj výsledok, ale hlavne to, že sa chalani tešia a bavia futbalom.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na