Archív článkov,  Koronavírus

Vraciame sa späť na ihrisko

Milí hráči, rodičia a priaznivci! Teší nás, že sa môžeme vrátiť na ihrisko, samozrejme, len s negatívnym výsledkom z celoplošného testovania. V najbližších dňoch, ak sa nezmení uznesenie, budeme trénovať v skupine 5 hráčov plus tréner. Sme však radi, že aspoň v tomto sprísnenom režime sa môžeme vrátiť na ihrisko. 

Podľa Usmernenia MŠVVaŠ SR k vyhláške ÚVZ SR č. 12 /2020 z 29. októbra 2020 v oblasti športu:

“Podľa uznesenia vlády SR č. 693/2020 zo dňa 28.10.2020 platí, že osoby, ktoré sa preukážu NEGATÍVNYM výsledkom testu na COVID-19, vykonanom v termíne a v súlade s týmto uznesením, sa počnúc dňom 2.11.2020 riadia vyhláškou ÚVZ SR č. 12 /2020 z 29. októbra 2020, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok a hromadných podujatí.

Pre vykonávanie športovej aktivity od 2.11.2020 platí:

“1) Športová aktivitu (tréning) v jednom okamihu na jednom športovisku môže vykonávať najviac 6 osôb (vrátane trénera), rúška nie sú povinné (odporúčame však ich používanie).

2) POVOLENÉ sú len nasledovné športové súťaže:

 

Harmonogram na najbližšie dni:

Month: Year:
« Prev May 2022 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
* U17 09:00U17 09:00


* U11 09:30U11 09:30

IMAS - Rohožník (doma)

2
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:00U13 17:00


* U11 16:30U11 16:30


* U19, U17, U15 17:30U19, U17, U15 17:30


* U13, U11 16:30U13, U11 16:30


3
* U15 16:00U15 16:00


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


* U17 17:30U17 17:30

FC Slovan Modra - FC IMAS (vonku)

4
* U15 16:00U15 16:00


* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


5
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


* U13 16:00U13 16:00

FC IMAS - PŠC Pezinok (doma)

* U15 17:30U15 17:30

FC IMAS - PŠC Pezinok (doma)

6
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


* U19, U17, U15 16:30U19, U17, U15 16:30


7
* U15 09:00U15 09:00

FC Ružinov Bratislava - FC IMAS (vonku)

* U13 11:00U13 11:00

FC Ružinov Bratislava - FC IMAS (vonku)

* U19 12:00U19 12:00

FC - Žolík Malacky - FC IMAS (vonku)

* U17 10:00U17 10:00

FK Rača Bratislava - FC IMAS (vonku)

8
* U17 09:00U17 09:00

FC IMAS - OFK Dunajská Lužná (doma)

* U11 09:30U11 09:30

FC IMAS - FK v Sološnici (vonku)

* U8 16:00U8 16:00

FC IMAS (A) - ŠK Svätý Jur (A) (miesto: ihrisko Dúbravka)

* U8 16:45U8 16:45

FC IMAS (A) - FKM Stupava (A) (miesto: ihrisko Dúbravka)

* U8 17:30U8 17:30

FK Dúbravka (B) - FC IMAS (A) (miesto: ihrisko FK Dúbravka)

9
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U11 16:30U11 16:30


* U13, U11 16:30U13, U11 16:30


* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


10
* U15 16:00U15 16:00


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


11
* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


* U19, U17, U15 16:30U19, U17, U15 16:30


* U19 17:30U19 17:30

FC IMAS - SDM Domino (doma)

12
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


13
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


14
* U11 13:00U11 13:00

FC - Žolík Malacky - FC IMAS (vonku)

* U17 10:00U17 10:00

FK Rača Bratislava - FC IMAS (vonku)

15
* U19 13:30U19 13:30

FC IMAS - ŠK Bernolákovo (doma)

* U15 09:00U15 09:00

FC IMAS - MŠK Senec (doma)

* U13 10:45U13 10:45

FC IMAS - MŠK Senec (doma)

16
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U11 16:30U11 16:30


* U13, U11 16:30U13, U11 16:30


* U19, U17, U15 17:30U19, U17, U15 17:30


17
* U15 16:00U15 16:00


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


18
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


* U19, U17, U15 16:30U19, U17, U15 16:30


19
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U15 16:00U15 16:00


* U13 17:30U13 17:30


* U8 16:00 (BA)U8 16:00 (BA)


20
* U19, U17 17:30U19, U17 17:30


* U13 17:30U13 17:30


* U11 17:30U11 17:30


* U8 17:30 (ST)U8 17:30 (ST)


21
* U19 09:00U19 09:00

FC IMAS - FK Rača (doma)

22
* U17 09:00U17 09:00

IMAS - Pezinok (doma)

* U15 09:00U15 09:00

Vrakuna - IMAS (vonku)

* U13 11:00U13 11:00

Vrakuna - IMAS (vonku)

* U11 09:30U11 09:30

IMAS - Jablonove

* U8 13:00U8 13:00

FC IMAS (A) - ŠK Svätý Jur (doma)

* U8 13:45U8 13:45

FC IMAS (A) - FKM Stupava (A) (doma)

* U8 14:30U8 14:30

FC IMAS (A) - FK Dúbravka (B) (doma)

23
24
25
26
27
28
29
30
31
         
Category Key
 Iné
 Majstrovský zápas
 Prípravný zápas
 Telocvičňa OA Račianska
 Telocvičňa Stupava
 Tréning brankárov
 Tréning na ihrisku Metodova
 Tréning v TC Stupava
 Turnaj

 

Pozrite, ako sme v trénovali pred lockdown-om!

error

Nezabudni nás sledovať aj na