Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13

Kategória U13 si opäť zmerala sily s FKM Karlova Ves, tentokrát s družstvom U12

FC IMAS – FKM Karlova Ves

Výsledok: 2:1

Hodnotenie trénera Richnavského:

“V druhom prípravnom zápase nás opäť preveril súper z Karlovky a k dispozícii sme už mali takmer celé družstvo. Predchádzajúci zápas nám ukázal chyby ktoré sme počas zápasu robili a ktorým sa musíme v tom ďalšom vyvarovať. Chlapcom som pred zápasom povedal, aby hrali jednoducho a nedržali dlho loptu, snažili si pýtať loptu pohybom a byť dôrazní v súbojoch. Od úvodu zápasu kombinovali, ale ako keby sa báli spraviť niečo navyše, resp. aby niekto zobral na seba zodpovednosť. Vedeli sme si prihrávať na vlastnej polovici, ale smerom dopredu nám to veľmi viazlo a ťažko sme sa presadzovali v krídelných priestoroch. Keď už sa črtal nejaký náznak sľubnej šance, kazili sme jednoduché prihrávky a museli sme začať od začiatku akcie. Cez polčas som chlapcom povedal, aby hrali na menší počet dotykov a mali lepší pohyb na ihrisku, pretože niektorí ako keby sa na ihrisku skrývali. V druhom polčase to bol z našej strany snaha streliť úvodný gól, čo sa nám aj podarilo, ale sľubný výsledok sme dlho neudržali a súper vyrovnal. Chlapcov som prestriedal a dostali šancu aj iní hráči. Chlapci bojovali, aj keď nám viazla kombinácia a dochádzali sily. Ku koncu zápasu sme strelili ešte jeden gól a zápas vyhrali 2:1. Zápas ukázal pozitívne ale aj negatívne stránky a na tých treba popracovať.”