Archív článkov

Výhra nad SDM Domino

Ďalší prípravný zápas odohrala kategória U17 včera s družstvom SDM Domino

U17

FC IMAS – SDM Domino

Výsledok: 4:2

 

Zostava: Hlobil, Foltýn, Marušin, Gríger, Dvoran, Biesik, Bilačič, Richter, Šimovčík, Magula, Kery, Didek, Obert, Turoň, Tóth, Pfundtner

Góly: Kery 2, Magula, Gríger

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Odohrali sme výborné a kvalitné priateľské stretnutie proti SDM Domino. Držali sme loptu pod kontrolou a snažili sa hrať postupnou hrou dopredu. Súper výborne bránil a prakticky všetky naše akcie končili pred súperovu šestnástkou. Málo sme využívali streľbu z väčšej vzdialenosti, čo bola možno aj chyba ohroziť bránku súpera. Mrzí opäť chyba a gól zo štandardnej situácie. Chlapci podceňujú bránenie v šestnástke a sú v nej nedôrazní. Druhý polčas sme chlapcov nabádal hrať po krajoch, byť viac aktívni smerom dopredu a byť dominantní na lopte, využívať streľbu z väčšej vzdialenosti. To sa nám aj darilo a zápas priviedli do víťazného konca. Veľmi ma potešilo oživenie a bojovnosť hráčov, ktorí vstúpili do zápasu počas hry. Bojovali, snažili sa nadviazať na hru a boli prínosom, čoho dôsledkom bolo aj strelenie dvoch gólov v závere stretnutia.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Úvod zápasu sme mali rozháraní. Nevedeli sme sa dostať do tempa, neboli sme dostatočne pohybliví, zbytočne sme vozili loptu a následne ju strácali. Od 10. minúty sme však začali dominovať, zvýšili sme pohyb a trpezlivou kombináciou sme sa snažili otvárať okienka v súperovej defenzíve. Opäť sme mali veľa streleckých pokusov zo strednej vzdialenosti. K tejto činnosti chalanov nabádame v každom zápase. Dnes sme sa zamerali na to, aby sme čo najviac využívali krajných hráčov v nábehu do ofenzívy. Tu nám veľmi dobre fungovala ľavá strana. Opäť sme boli v tomto zápase silní na lopte, 80% zápasu sme diktovali tempo hry. Súper hrozil len z ojedinelých protiútokov a štandardiek. Je pre nás trénerov potešujúce, že striedajúci hráči naskočili do zápasu za nerozhodného stavu a aj ich pričinením sme dokázali zlomiť zápas v náš prospech. S výkonom aj výsledkom sme spokojní.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na