Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Na domácej pôde zvíťazili zverenci trénera Holáska 4:0

Výsledok: 4:0 (polčas 3:0)

Góly: Chochol 2, Zeman Erik 2

Zostava: Šin – Štvrtecký, Kovár, Foltýn, Mlynka – Zámečník, Habáň, Peceň – Chochol, Hiadlovský, Zeman E.

Náhradníci: Holec, Mešťan

“Zápas sme začali vo veľmi vláčnom tempe. Neboli sme absolútne aktívni. Chýbala nám väčšia dynamika, pohyb a chuť hrať futbal. V určitých momentoch to vyzeralo ako keby vždy hrala iba jedna skupina hráčov, buď obrancovia, alebo záložníci alebo útočníci. Chýbala nám súhra 4-5 hráčov. V momente od prvého gólu sme začali hrať lepšie. Pohyb posledných 10 minút z prvého polčasu bol výrazne zlepšený. V druhom polčase to bola z našej strany väčšinová kontrola lopty. Hra sa zlepšila, aktívnejší pohyb tomu veľmi pomohol. Gól sme v druhom polčase pridali iba jeden, ale celá herná kombinácia stála za to. Ideme ďalej, tešíme sa na sústredenie.”