Archív článkov

Vysoká výhra mladších žiakov

U13-tka vyhrala nad FK v Sološnici 15:0

Hráči si zápas vychutnávali od prvého momentu. Prvým strelcom bol už v tretej minúte Martin Mlynka čím odštartoval gólovú parádu. Skvelý výkon sa pretavil do výsledku a strelcami gólov boli Evan Samuel Kilian, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia a Pavol Zeman.

fcimas_fcrohožník (15)

ilustračná fotografia

U13

FC IMAS – FK v Sološnici

Výsledok: 15:0

 

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (C), David Kovár, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Šimon Zlocha, Pavol Zeman, Timur Tolkačev, Juraj Haramia

Góly (FC IMAS): Evan Samuel Kilian (9´), Martin Mlynka (3´, 12´, 27´), Lucas Benkovský (5´, 8´, 36´, 60´), Jožko Haramia (14´, 17´, 21´, 29´), Pavol Zeman (37´, 49´, 57´)

 

Zostava (FK v Sološnici): Terezka Kaňková, Simon Frühauf, Martin Petráš (C), Viktor Sojka, Igor Velický, Šimon Papeš, Adam Sojka, Šimon Hubek, Kiara Žilavá, Jakub Mazúr (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/sutaz/2464/)

 

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas so Sološnicou môžem hodnotiť len pozitívne, aj keď sme hrali proti súperovi, ktorý nás nijako nepreveril, keďže sa do žiadny šancí ani nedostal. Od začiatku zápasu bolo na ihrisku len jedno družstvo a hralo sa na jednu bránu. Po pár úvodných minútach sme sa ujali vedenia a postupne zvyšovali naše skóre. Snažili sme sa hrať cez kraje, čo nám aj vychádzalo a po spätných prihrávkach strelili nádherné góly. Cez polčas som prestriedal hráčov a dal šancu aj tým, ktorí nemali takú minutáž ako ostatní. V druhom polčase to bolo opäť hra na jednu bránu a aj keď sme zahodili niekoľko šancí, nakoniec sme zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na