Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Vysoká výhra starších dorastencov

Zverenci trénera Tótha vyhrali nad Kráľovou 15:1

Naši hráči v zápase úplne dominovali. Prvý gól po strele Tótha prišiel už v štvrtej minúte a gólová paráda sa následne rozbehla nezastaviteľným tempom. Hostia prekonali nášho brankára len raz a to v 45. minúte. Napriek červenej karte pre Kanianskeho si chalani zápas užili a zvíťazili 15:1.

6_imas

U19

FC IMAS – MŠK Kráľová pri Senci

Výsledok: 15:1

Zostava:  Richard Hlobil 65´, Richard Košík, Ivan Družkov, Peter Biesik 46´, Richard Dvoran, Daniel Šimovčík, Filip Didek, Peter Tóth (C), Šimon Marušák 65´, Lukáš Kaniansky, David Martin Turoň

Náhradníci: Jakub Martinovič 65´, Filip Tóth 46´, Jakub Drahoš, Marek Magula 65´

Góly:  Peter Tóth (4´, 6´, 31´, 34´, 81´, 84´), Ivan Družkov (22´, 70´), Richard Košík (26´, 71´, 73´, 86´), Filip Didek (42´, 89´), Daniel Šimovčík (62´)

Žlté karty:  Šimon Marušák 65´

Červené karty:  Lukáš Kaniansky 44´

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnešný zápas sa mi hodnotí veľmi ľahko. Chlapci pristúpili k zápasu zodpovedne, žiadne podcenenie súpera. Absolútne sme dominovali vo všetkých herných činnostiach. Bolo tam veľa kombinácie, pohybu, ponukovej činnosti. Vytvárali sme si strelecké príležitosti, gólové šance a strelili sme krásne góly. Mrzí nás len vylúčenie Kanianského v 42. minúte, keď zabránil sklzom jasnému gólu súpera, pričom ho lopta nešťastne trafila do ruky. Dnes nás futbal neskutočne bavil a bola radosť sa na chalanov pozerať. Po gólovej explózii Tótha , ktorý dal 6 gólov, 4 pridal Košík, 2 Družkov a Didek, 1 Šimovčík si pripisujeme 3 body. Prajeme všetkým krásne veľkonočné sviatky.”