Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci doma privítali Ružinov

Mladší žiaci si body delili po remíze 1:1, starší zvíťazili 12:1

Hráčom U13 sa podarilo streliť gól už v prvom polčase. Stav sa však v druhom polčase nepodarilo udržať, súper prevzal opraty a vyrovnal. Napriek snahe a bojovnosti sa gepardom nepodarilo dostať sa do vedenia a zápas sa skončil deľbou bodov.

Starší žiaci začali s gólovou vlnou hneď od začiatku. Napriek výsledku však podľa trénera gepardi urobili niekoľko chýb a výsledok mohol byť vyšší, keby sa hráči nedostávali do ofsajdov. Napriek tomu však zvíťazili 12:1.

u15

FC IMAS – FC Ružinov Bratislava

Výsledok: 12:1

Zostava: Martin Šin, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský (C), Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol, Tomáš Harenčár 57′, Martin Mlynka 36′, Samuel Habáň, Dominik Peceň 57′

Náhradníci: David Kovár 36′, Jakub Měšťan 57′, Samuel Holec 57′

Góly: 5′ Jakub Chochol, 7′ Erik Zeman, 19′ Erik Zeman, 29′ Erik Zeman, 31′ Erik Zeman, 34′ Miroslav Toman, 39’Erik Zeman, 47′ Erik Zeman, 57′ Erik Zeman, 63′ Jakub Chochol, 65′ Bruno Sirota, 66′ Jakub Chochol

“V prvom polčase nám chýbalo výrazne nasadenie. Vytvárali sme množstvo chýb či na strane jednotlivcov alebo skupiny. Náš pohyb bol veľmi slabý. Nevytvárali sme tlak v priestoroch, kde máme a tak isto sme zle bránili. Do šancí sme sa dostávali pomerne často, ale množstvo z nich bolo prerušených kvôli ofsajdu. Do druhého polčasu sme lepšie nastúpili. Napádanie aj pohyb sa výrazne zlepšili a tým aj celá naša hra. Pridali sme niekoľko pekných gólov, ktoré boli po pekných kombináciách. Mohli sme aj viac, keby sme sa viackrát nezabudli v offside pasci.”

Výsledok: 1:1

Zostava: Martin Šimunič, Marek Jánošík, Max Jan Jager, Michal Kürti, Tomáš Měšťan, Oliver Gerči, Matej Chmelík, Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi (C), Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček

Náhradníci: Dominik Moravčík

Góly: 18′ Arsen Juriv

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali domáci zápas proti FC Ružinov. V prvom polčase sme začali trochu ustráchane, ale po desiatich minútach sa hra otočila v náš prospech. Po peknej prihrávke a kombinácii v strede poľa od Lukáša Szepešiho na Arsena Juriva Arsen skóroval na dvakrát a prekonal brankára hostí. Po polčase sme nezachytili hru súpera a po peknej akcii hostí sme inkasovali gól na 1:1. Na konci zápasu sme mali priamy kop, po peknom signále od Lukiho Szepešiho sme mohli viesť o gól,  bohužiaľ, Max Jager netrafil loptu a brankár s prehľadom chytil tutovku Maxa. V posledných minútach vybojoval loptu Miško Kürti a krásnou strelou trafil brvno hosťujúceho tímu. Škoda, šťastíčko chýbalo, ale som na mojich hráčov hrdý, lebo ukazujú proti silnejším mužstvám charakter a srdce. Ďakujem za vynikajúci výkon chlapcom a pokračujeme v tréningovom procese a v stredu s prípravným zápasom proti Pezinku.”